Jejich trenér Václav Štverka si oddechl. V týdnu zvažoval rezignaci, u mužstva ale zůstal a udělal dobře.

Utkání mělo divoký začátek, domácí hned ze startu vedli, v 5. minutě bylo vyrovnáno. Do kabin odcházeli spokojenější hosté, protože Černín jim zařídil vedení. „Neustále máme problémy s těmi standardkami. Nejsme schopni je uhlídat, dneska jsme opět inkasovali z této situace,“ kroutil hlavou Štverka.

Kdepak jsou střídající hráči?

O přestávce v kabině marně hledal střelce Hanuska, který svůj tým během utkání posílil. „Nemohl jsem ho nikde najít. To samé Motyčka. Ten pro změnu zasedal ve volební komisi a měl se o přestávce objevit. Nebyl tam. Asi furt sčítal hlasy. Přijel později a šel do hry v 66. minutě,“ přibližoval Štverka, jaké starosti musí v Petrovicích řešit.

Daniel Hanusek se nakonec do hry v poločasové pauze dostal a šel na plac. A povedlo se mu totéž, co při první petrovické výhře v soutěži. Tehdy se při výhře 7:2 nad Kobeřicemi postaral o hattrick během jednoho poločasu. Proti Fulneku na něj navázal, byť dva góly dal z penalt. Jednu si sám zařídil.

„Brzy po pauze jsme dali gól z penalty za ruku ve vápně. Pak jsme šli do vedení zásluhou Ristovského a pak získal Hanusek další penaltu. Nakonec stihl i hattrick,“ byl Štverka rád za Hanuskův přínos.

„Bylo to něco podobného jako s těmi Kobeřicemi. Kdybychom v tomto složení nastupovali častěji, určitě nejsme v tabulce dole ale někde uprostřed,“ je přesvědčen Štverka.

Lokomotiva Petrovice – Fotbal Fulnek 5:2 (1:2)

Branky: 51. z pen., 70. z pen. a 83. Hanusek, 2. Vlachovič, 61. Ristovský – 5. a 32. Černín. Rozhodčí: Jurygáček – Farnik, Szwed. ŽK: 5:2. Diváci: 118.

Petrovice: Chmiel – Zielonka, Gill, Ruisl, Paduch (46. Hanusek) – Reichl, Hoffmann, Urban, Makula (81. Sikora) – Vlachovič (85. Adámek), Ristovský (66. Motyčka). Trenér: Štverka.


Načítám tabulku …