Trenér Lokomotivy Dušan Kohút řešil před dalším kolem krajského přeboru hned sedm absencí. „O třech jsem věděl, ale sedm je moc. Zase to byl takový galimatyáš,“ mávl rukou.

První půle byla z pohledu Lokomotivy protrápená. Oba góly inkasovali hosté po rozích, takže ze vzduchu.

„Škoda, že Sikora nesnížil aspoň na 2:1, zblízka už nedokázal zvednout balon. Do kabiny by se nám šlo lépe,“ vybavil si trenér jedinou šanci svého týmu.

Ani druhá část nezačala pro Petrovice dobře. Po přísné penaltě zvyšovali domácí na 3:0. „Už to ale z naší strany nebyl takový chaos,“ přiblížil Kohút.

Lokomotivu dostaly do hry slepené góly Sikory a Hanuska. Rázem sahaly Petrovice alespoň po bodu. Byly aktivní. „Jenže další šance jsme už neproměnili,“ zalitoval Kohút.

Nejblíže srovnání byl opět Sikora, koníčkem ale jen škrtl o břevno. Domácí pak v závěru pojistili výsledek po akci, při níž se nikdo k míči příliš nehrnul. „Je to zklamání, šance jsme měli,“ dodal Dušan Kohút.

Fotbal Fulnek – Lokomotiva Petrovice 4:2 (2:0)

Branky: 6. a 41. Černín, 58. z pen. Ďurica, 85. Stratil – 60. Sikora, 62. Hanusek. Rozhodčí: Vojkovský – Potiorek, Petroš. ŽK: 1:7. Diváci: 232.

Petrovice: Majerczyk – Šiška, Gatnar (33. Hanusek), Ruisl, Reichl (58. Paduch) – Makula (81. Sembol), Ostáš (70. Molnári), Juroszek, Kubišta – Ciku, Sikora (86. Kuljovský). Trenér: Kohút.