„Skvěle nám vyšel začátek, první gól jsme dali po centru na malé vápno, prosadil se hlavou Hamrozi a kluci se uklidnili,“ vrátil se trenér Českého Těšína Petr Sostřonek k úspěšné úvodní trefě ve 2. minutě, která otevřela skóre utkání.

„Poučili jsme se z toho, jak proti nám Heřmanice hrály na jaře, zrychlili jsme práci s míčem a v hlavně v prvním poločase nepustili soupeře do žádné váznější akce,“ popsal kouč hostů dění na hřišti.

Po dvou sestupech teď fotbalisté Dětmarovic vládnou okresnímu přeboru Karvinska a myslí na návrat do „kraje". Soupeřům dávají i dvoucifernou nálož gólů.
Zázrak v Dětmarovicích? Ne. Spíš mušketýři: jeden za všechny, všichni za jednoho

Jeho tým do přestávky přidal další tři góly – dvakrát skóroval Luděk Maceček, jednou jeho bratr David. „Jsem spokojený s tím, co kluci předvedli, prosadili jsme se po kombinacích a centrech. Hráli jsme zodpovědně nahoru i dolů, což bylo důležité, a výsledek se dostavil,“ vyzdvihl herní výkon svých svěřenců.

„Škoda, že jsme vzadu neuhráli nulu. Tam jsme trošku zaspali v ofsajdovém postavení a domácí nám dali gól na 4:1,“ mrzela Petra Sostřonka pouze jediná inkasovaná branka.

Fotbalisté Horní Suché čekají na druhou výhru v sezoně. Uspějí v sobotu doma proti Kozlovicím? Fotogalerie je ze zápasu 4. kola I.A třídy, skupiny B, Horní Suchá - Kopřivnice 0:2.
Kam o víkendu za fotbalem v okrese?

Krajský přebor – 7. kolo:

FC Heřmanice Slezská – FK Český Těšín 1:4 (0:4)

Branky: 79. Mlčoch – 31. a 38. L. Maceček, 2. Hamrozi, 34. D. Maceček. Rozhodčí: Priesol – Levinger, Ivanský. ŽK: Račanský, Velička, Půda – Hamrozi, Potůček. Diváci: 95.

Český Těšín: Kulig – Slowiaczek (46. Krucina), Lanc, Hamrozi (61. Matuszek), Potůček (73. Osička), Buryan, M. Sostřonek, L. Maceček, D. Maceček (85. N. Chloň), P. Chloň (61. Bora), Byrtus. Trenér: Petr Sostřonek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...