„Celý zápas jsme byli lepší a silní na balonu. Měli jsme dobrou rozehrávku a soupeře pustili do jedné šance, kterou vychytal náš brankář. My jsme naopak měli ještě další dvě, takže zasloužené vítězství venku,“ byl spokojený trenér Stonavy Richard Beneš s výsledkem a ziskem tří bodů.

V tabulce je jeho tým po čtyřech odehraných zápasech se šesti body a skóre 7:8 devátý. „Zatím jsme hráli třikrát venku a jednou doma. Musíme se v soutěži trošku zorientovat a tak po osmém kole uvidíme, jak to bude vypadat,“ zůstal kouč nováčka po druhém vítězství nohama pevně na zemi.

Zápas 4. kola krajského přeboru Kravaře - Dolní Datyně 2:2.
OBRAZEM: Jestřábi otočili duel v Kravařích, pak přišel sporný gól v nastavení

Vyhrát v Oldřišově mohla Stonava i vyšším skóre. „Měli jsme tam ještě tyčku a nějaké závary, sami jsme šli na branku,“ vyjmenoval další šance, které ale neskončily gólem.

„Naše hra byla disciplinovaná a organizovaná tak, jak by měla vypadat. Kluci splnili to, co jsme si řekli, a tak se zrodilo naše zasloužené vítězství bez náhodného gólu. Uhráli jsme si to po dobrém výkonu sami,“ dodal Richard Beneš.

V příštím kole Stonava v sobotu 2. září hostí nebezpečné Kravaře, které jsou také nováčkem krajského přeboru. Na kontě mají o bod víc za jednu remízu a v tabulce jsou sedmé.

Zápas 20. kola krajského přeboru Český Těšín - Petřvald na Moravě 2:2.
Český Těšín po velkolepém obratu ubránil svou tvrz i před válečníky z Kobeřic

Krajský přebor – 4. kolo:

SK Moravan Oldřišov – SK Stonava 0:3 (0:1)

Branky: 3. Chumchal, 52. Jatagandzidis, 61. Hejda. Rozhodčí: Boráň - Čuba, Kolarský. ŽK: Bořucký – Siekiera, Váňa, P. Šiška, Mančař. Diváci: 105.

Stonava: Pecha – Věčorek, Motyčka, Siekiera (54. P. Šiška), Jatagandzidis (71. M. Šiška), Koďousek (46. Vlachovič), Hejda (71. Kloda), Mančař, Chumchal (62. Graňák), Ruisl, Váňa. Trenér: Richard Beneš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...