„Výsledek je špatný. Vypadá hodně jednostranně, ale myslím si, že jsme si body zasloužili víc než soupeř,“ vrátil se trenér Stonavy Tomáš Mančař k průběhu utkání, ve kterém jeho tým Pusté Polomi zle zatápěl.

„Strašně brzy jsme sice inkasovali, ale udělat za poločas šest šancí, z toho čtyři vyložené, a nedat ani gól, to je naše špatná produktivita. Bolí to a mrzí hodně,“ přiznal kouč hostů.

Zápas 22. kola krajského přeboru FC Vřesina - Slavia Orlová 1:1 (21. 4. 2024).
Orlová uhrála jen bod, potřebuje víc klidu. Zakončujeme zbrkle, řekl kouč Slavie

Podobný průběh mělo i druhé dějství. „Tlačili jsme, ale nedali gólovku. Pak jsme se krásně prokombinovali před gólmana, který to vyrazil. Je to škoda. Ale na to, že jsme neměli jediného obránce, byla naše hra suprová,“ konstatoval s tím, že obranu poskládal ze záložníků Michalka, Osvěčíka a Šišky.

„Na lavičce byli jen dva dorostenci, kteří mohli zasáhnout do hry,“ prozradil Tomáš Mančař. Obejít se musel bez zraněných Motyčky, Ruisla, Buzka, Klody a nemocného Věčorka.

Fotbalisté Dolních Datyní na zimním turnaji v Orlové v zápase s Baníkem Albrechtice (4:1).
Jestřábi zabrali, po černé sérii si doletěli pro tři vítězné body v Krásném Poli

„Za výkon musím kluky pochválit, do inkasovaného gólu na 0:2 jsme byli určitě lepším týmem na hřišti. Svědčily o tom i šance, které jsme si vytvářeli, jenom jsme nedali gól, což mrzí dvakrát tolik. Minimálně bod jsme si měli odvézt,“ poznamenal kouč.

V příštím zápase Stonava, která po prohře v Pusté Polomi klesla v tabulce na 8. místo, v sobotu 27. dubna hostí třinácté Krásné Pole.

Zápas 19.. kola krajského přeboru Kobeřice - Český Těšín 1:3.
Těšínská obrana dovolila Heřmanicím jen dvě střely na bránu, chytil je Benedik

Krajský přebor – 22. kolo:

Pustá Polom – Stonava 3:0 (1:0)

Branky: 78. a 82. Gebauer, 9. Palatický. Rozhodčí: Mitura – Slaný, Dimun. ŽK: Berger, Hrabina – M. Šiška, Jatagandzidis. Diváci: 40.

Stonava: Pecha – M. Šiška, Graňák (79. Šmatlava), Jatagandzidis, Osvěřík, Siekiera, Hejda, Michalek, Chumchal (70. Nožka), Mikšaník, Streit. Trenér: Tomáš Mančař.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...