„Kdo se podívá jen na holý výsledek, tak si asi řekne, co to tam ten Těšín dělal, to je jasné. Já ale nemohu klukům skoro nic vytknout. Přístup byl v pořádku, v první půli jsme dokonce měli čtyři šance, ale rozdíl mezi oběma týmy byl v individuální kvalitě hráčů,“ porovnával trenér Těšína Lubomír Luhový.

Do zápasu musel kvůli absencím nasadit čtyři dorostence a třeba pro Bičaníka to byl první devadesátiminutový zápas mezi muži. „Dokonce měl dvě tutovky. V devatenácti letech. První půle byla z naší strany velmi dobrá, bohužel jsme ten potřebný gól nedali, naopak po chybě inkasovali a ve druhé půli nám to tam napadalo,“ přibližoval trenér Těšína.

„Musím ale uznat, že branky Čeladné byly jako z dílny Ligy mistrů. Do vinklu, bombou ze čtyřiceti metrů a podobně. Doufám, že to bude na internetu někde k dohledání,“ těšilo Luhového jako někdejšího skvělého hráče a nyní trenéra fotbalové představení, byť v tomto podání soupeře z Čeladné.

Na 1:1 srovnal Michal Petráň (vlevo).
Karviná remizovala na Hané. Bod zařídil Petráň

Horší už to bylo s výsledkem 5:0. „Samozřejmě, výsledek je škaredý, ale my jsme nebyli horším týmem. Soupeř prokázal o dost větší kus kreativity při individuálních akcích, což vám pak udělá výsledek. Pro naše mladé to byla užitečná lekce,“ uznal Luhový.

Beskyd Čeladná – FK Český Těšín 5:0 (1:0)

Branky: 13., 55., 70. z pen. a 88. Moučka, 47. Gaži. Rozhodčí: Szwed – Jurajda, Vidlička. ŽK: 3:3. Diváci: 100.

Č. Těšín: Pecha – Bolek, Lanc, Sostřonek, Malyjurek (77. Bolec) – Bičaník, Cieslar, S. Zogata, J. Zogata – Slowiaczek (58. Martinek), Vlachovič (72. Folwarczny). Trenér: Luhový.

Triatlonisté se sejdou v Havířově a Těrlicku. Děti si zazávodí aquatlon v Albrechticích.
Unikátní triatlonová série v Havířově a Těrlicku
Následky exploze plynu v Karviné.
Policie stíhá muže, který v bytě pustil plyn. Ten následně explodoval