Celkem padlo ve víkendovém 24. kole 36 gólů (17:19), hattrickem se blýskl Daniel Orlický (Horní Suchá B), v Bohumíně ho nasázel poslední Viktorii.

Uděleny byly dvě červené karty. Dolní Lutyně se proti Gascontrolu Havířov musela od 59. minuty obejít bez vyloučeného Petra Jandy. První žlutou kartu viděl za podražení soupeře, druhou za úmyslné hraní rukou. Přesto zápas vyhrála 3:2.

Chvíli před koncem utkání musel jít předčasně do kabiny také Lukáš Doležal (Petřvald), první žlutou dostal za bezohledné kopnutí soupeře při skluzu, druhou v 85. minutě za kritiku rozhodčího. Jeho tým v Doubraně podlehl Baníku 1:4.

Ke změně došlo po víkendu v tabulce střelců. Dvě trefy do sítě Horních Bludovic vynesly do čela Davida Horniaka (Slovan Havířov), celkem dal v sezoně už 29 branek. Na 2. místo sesadil distancovaného Daniela Hanuska (Dětmarovice) s 27 přesnými zásahy. Třetí Lukáš Doležal (Slavoj Petřvald) jich má na kontě 19. O 4. místo se i po 24. kole dělí Kristofer Bélai (Lokomotiva Louky), Jakub Gálík (Horní Suchá B) a Lukáš Kurušta (Baník Rychvald) se 17 brankami.

Okresní přebor Karviné - 24. kolo:

Dolní Lutyně - Gascontrol Havířov 3:2 (20. a 29. Bednář, 33. Křižák - 49. a 63. z pen. Kulich).

Dětmarovice - Baník Rychvald 3:2 (6. Ristovský, 41. Dočekal, 86. Němec - 53. Kroščen, 90. Blažek).

Věřňovice B - MFK Havířov B 3:5 (2. a 89. Renta, 24. Čopík - 8. a 18. Pomykacz, 35. a 45. Kožusznik, 56. Fischer).

Viktorie Bohumín - Horní Suchá B 1:6 (62. Cedivoda – 44., 69. a 88. Orlický, 55. Kvapil, 56. Tyrlik, 78. Miček).

Horní Bludovice - Slovan Havířov 3:3 (16. a 44. Mrozek, 90+5. Ryszka - 4. a 90. Horniak, 84. Timp).

Baník Doubrava – Slavoj Petřvald 4:1 (28. a 75. z pen. Lipták, 60. Klus, 81. Helísek - 47. Nemeth).