V MSFL, kde jsou do konce roku na programu ještě čtyři kola, v tabulce třetí MFK Karviná B by proti posledním Bohunicím ráda protáhla bodovou šňůru na jedenáct zápasů (neděle, 10.15).

Doma hrají i oba zástupci v divizi F. Devátý Havířov, který porazil lídra z Hlubiny i nováčka v Řepišti, nastoupí proti předposlednímu Frenštátu (neděle, 10.15). Sedmý Bohumín bude chtít potvrdit výhru ve Valašském Meziříčí i se čtrnáctou Břidličnou (neděle 14.30). Do konce podzimu v divizi F zbývají tři kola.

Zápas 12. kola divize F Řepiště - Havířov 1:2.
Podívejte se: Havířov po lídrovi získal body i u nováčka a stoupá tabulkou

Do zimní přestávky v krajském přeboru odehrají týmy čtyři zápasy. Šlágrem 13. kola bude okresní derby třetí Slavie Orlová se čtvrtým Českým Těšínem (sobota, 14.30). Navázat na první výhru pod novým trenérem Tomášem Mančařem bude chtít osmá Stonava proti předposlednímu Dolnímu Benešovu (sobota, 14.30). O body se budou rvát i jedenácté Dolní Datyně se sedmými Jakubčovicemi (sobota, 14.30).

V ostatních soutěžích mužů se už hrají předposlední kola. V I.A třídě desátá Horní Suchá hostí deváté Smilovice (sobota, 14.30) a třináctá Lokomotiva Petrovice osmé Dobratice (sobota, 14.30). Na 11. listopadu jsou pak ještě naplánované dohrávky 11. kola Baník Albrechtice – Lučina a Bystřice – Horní Suchá.

Fotbalisté SK Stonava v červnu vyhráli I.A třídu, skupinu B, a v této sezoně poprvé v historii klubu hrají krajský přebor.
Změna ve Stonavě: K šesté výhře v „kraji“ dovedl tým nový trenér. Co prozradil?

Ke dvěma derby dojde v I.B třídě – ve skupině B osmý Slavoj Rychvald hostí třetí Záblatí (sobota, 14.30) a v „céčku“ deváté Těrlicko 2022 přivítá dvanáctý Horní Žukov (sobota, 14.30).

O udržení neporazitelnosti budou v okresním přeboru usilovat fotbalisté Dětmarovic na hřišti Horní Suché B, která se čtyřikrát za sebou radovala z vítězství a v tabulce už je třetí se ztrátou10 bodů na svého soupeře (neděle, 10.45).

Zápas 11. kola okreaního přeboru Karviné MFK Havířov B - Věřňovice 9:0. I ve 12. kole  „béčko" Sokola Věřňovice inkasovalo devět gólů, o víkendu mu je nastřílela Horní Suchá B.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku – okresní přebor Karviné

Kam o víkendu za fotbalem v okrese?

Sobota 28. října

KRAJSKÝ PŘEBOR: Slavia Orlová – Český Těšín (14.30), Dolní Datyně – Jakubčovice (14.30), Stonava – Dolní Benešov (14.30).

I.A TŘÍDA – skupina B: Horní Suchá – Smilovice (14.30), Lokomotiva Petrovice – Dobratice (14.30).

I.B TŘÍDA – skupina B: Slavoj Rychvald – Záblatí (14.30), skupina C: Těrlicko 2022 – Horní Žukov (14.30).

OKRESNÍ PŘEBOR: Doubrava – Horní Bludovice (13.30), Louky – Dolní Lutyně (14.30), Baník Rychvald – Gascontrol Havířov (14.30), Slovan Havířov – Věřňovice B (14.30), Slavoj Petřvald – Viktorie Bohumín (14.30).

Neděle 29. října

MSFL: Karviná B – Bohunice (10.15).

DIVIZE F: Havířov – Frenštát p. R. (10.15), Bohumín – Břidličná (14.30).

I.B TŘÍDA – skupina C: Věřňovice – Tošanovice (14.30).

OKRESNÍ PŘEBOR: Horní Suchá B – Dětmarovice (10.45), MFK Havířov B – Těrlicko (13.00).