Na čelo divizní tabulky útočí čtvrtý Bohumín, o body se v neděli popere doma s desátým Krnovem, už dopoledne sedmý Havířov nastoupí proti dvanáctému Frenštátu.

V krajském přeboru Dolní Datyně v sobotu přivítá souseda v tabulce z Oldřišova. Stonava, která je v I.A třídě s náskokem čtyř bodů v čele skupiny B, bude v sobotu doma usilovat o prodloužení jarní vítězné šňůry na osm zápasů se třetí Bystřicí. Okresní derby se odehraje v I.B třídě, kde Inter. Petrovice v neděli hostí Horní Žukov.

Slavit se bude v okresním přeboru. Nováček z FK Těrlicko 2022 si už v minulém kole zajistil postup do I.B třídy, ale po zápase s Lokomotivou Louky si to v sobotu teprve pořádně užije doma.

Fotbalisté FK Těrlicko 2022 v sobotu v Bohumíně porazili Viktorii 5:1 a čtyři kola před koncem okresního přeboru Karvinska slaví postup do krajské I.B třídy.
Okresní přebor: Nováček z Těrlicka už slaví postup do I.B třídy. Podívejte se

Kam za fotbalem v okrese Karviná?

Sobota 20. května

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dolní Datyně – Oldřišov (17).

I.A TŘÍDA – skupina B: Stonava – Bystřice (17), Lokomotiva Petrovice – Smilovice (17).

I.B TŘÍDA – skupina B: Slavoj Rychvald – Hrabová (17), skupina C: Baník Orlová – Baška (17), Dětmarovice – Vendryně (17).

OKRESNÍ PŘEBOR: FK Těrlicko 2022 – Lokomotiva Louky (17), Baník OKD Doubrava – Slavoj Petřvald (17), Sokol Dolní Lutyně – Gascontrol Havířov (17).

Neděle 21. května

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: MFK Karviná – Slavia Praha B (17).

DIVIZE F: MFK Havířov – Frenštát p. R. (10.15), Bohumín – Krnov (17).

I.A TŘÍDA – skupina B: Baník Albrechtice – Dobratice (17).

I.B TŘÍDA – skupina C: Inter. Petrovice – Horní Žukov (17).

OKRESNÍ PŘEBOR: MFK Havířov B – Viktorie Bohumín (17), Horní Bludovice – Horní Suchá B (17).