Ale pěkně po pořádku. Velkou radost měli hráči žlutické rezervy, když uspěli na půdě Štědré, kde vyhráli 5:3.

Jenže jak se promítl výsledek do systému FAČRu a jako vítěz byl označen klub Štědré, za který navíc dvakrát skóroval Jiří Trojan, který na zápasu nebyl přítomen. Ve Štědré však vzali vše s humorem.

Ilustrační snímek.
Zkrat. Fotbalista inzultoval rozhodčího laika, sám skončil v nemocnici

„Soupeři se omlouváme, nejen nás, ale i naše fanoušky tato výhra netěší. Snad kromě Jirky Trojana, který nás z gauče poslal do vedení a z vany potom celý zápas rozhodl, čímž tak soupeři gratulujeme k zasloužené výhře,“ stálo v prohlášení na facebookovém profilu štěderského klubu k netradiční události.

Rozhodčí tak korunoval svůj bídný výkon, kterým se v duelu prezentoval, navíc nešlo o jeho první přehmat. Na druhou stranu vinu nesou i vedoucí obou týmů, kteří zápis museli stvrdit svým podpisem.

Museli shánět rozhodčí

V blamáž se pak proměnili tři zápasy, na které nebyli delegováni rozhodčí, kterých je na Karlovarsku nedostatek. Jestli měli v sobotu plno či ne to ví jen oni. Kluby však chtěly zápasy odehrát, a tak žhavily telefony, aby sehnaly alespoň laika, který by zápas odřídil.

Povedlo se. V Potůčkách zaujal místo rozhodčího teprve šestnáctiletý mladíček David Týř, který odřídil duel místních horalů s rezervou Chyše. Potůčky nakonec prohrály duel 1:4, čímž nadále okupují poslední příčku v tabulce, zatímco hosté z chyšského podzámčí slavila třetí výhru v podzimní části.

I na stadionu pod radošovským mostem musel zaujmout pozici arbitra v duelu Kyselky s Novými Hamry laik v podání Petra Horváta.

A šlo o hodně. Proti sobě se postavily týmy, které od sebe dělily pouhé tři body. Nakonec vysokou výhru 6:1 slavil výběr z Poohří, který těžil z gólového apetitu mladíčka Jana Jenče, který se blýskl hattrickem.

Rozhodnuto, dobojováno
Fanoušci rozhodli: Nejlepší fotbalová adresa v Česku leží na severu Čech

Rozhodčího sháněli také v Hájku, kam dorazily v bitvě o fotbalový trůn Abertamy. Nakonec se zhostil role sudího Václav Štěrba mladší. Jelikož šlo o bitvu dvou neporažených týmů v podzimní části bylo překvapením, že na tento duel nebyl nikdo delegován.

Hájek v tomto duelu uhájil domácí prostředí, ve kterém uštědřil horalům premiérovou prohru v soutěži, když zvítězil 2:1, čímž udržel svou neporazitelnost a právě Abertamy vystřídal na čele tabulky. Páté vítězství přidal do podzimní sbírky Otročín, který uspěl v derby s Krásným Údolím, které porazil 2:0.

Tři červené karty jedenáct žlutých karet a pět branek přinesl duel mezi Stanovicemi a Počerny. Vypjaté utkání přetavily ve výhru 4:1 Stanovice, které však dohrávaly zápas bez tří vyloučených hráčů.


Načítám tabulku ...