„Rozhodla první půle, ve které jsme vyhořeli,“ řekl zkušený gólman Karviné Petr Bolek, kterého překonali během úvodní půlhodiny Ladra z penalty a následně Zmrhal. „Byl to nejhorší poločas za dobu, co jsem v Karviné. Neumím si to vysvětlit,“ krčil rameny zklamaný Bolek.

„Všude jsme byli pozdě, domácí sbírali všechny odražené míče a z brejků nás cvičili. Lehce se přes nás dostávali, a nebylo to jednou. Neustále jsme propadali, náš výkon byl opravdu špatný. Domácím, kteří nás v prvním poločase přehrávali, jsme to usnadnili,“ hlásil Bolek.

Mladá Boleslav - Karviná 2:0, 21. kolo FORTUNA:LIGY (28. 2. 2021).
Bez střely na branku. Karviná se dalšího zaváhání Boleslavi nedočkala

Po změně stran kouč Jarábek sáhl hned k trojímu střídání a Karviná se probrala. Kontaktní gól ale nepřišel. „Druhý poločas už byl lepší, ale nevybavuju si, že bychom měli nějakou tutovku. Boleslav vedla 2:0, nemusela se už nikám hnát a chytře čekala v bloku,“ uzavřel Petr Bolek.

Další utkání v nejvyšší soutěži odehraje Karviná v neděli od 14 hodin proti Brnu. Po třech zápasech, v nichž získali Slezané pouhý bod, bude nutné zabrat. Zvlášť proti zachraňujícímu se soupeři, který se herně zvedá, což potvrdil v předešlých duelech v Olomouci (0:1) a s Plzní (0:1).