„Michal na mě udělal obrovský dojem. A to jako fotbalista, tak i člověk. Vážím si ho. Jsme moc rádi, že jsme si plácli. Je nesmírně platný, což v sezoně pravidelně dokazoval,“ uvedl pro klubový web Lubomír Vlk, sportovní ředitel Karviné.

„Když jsem tady v březnu přicházel, tak jsme si vytyčili dva úkoly. První? Zachránit ligu. Druhý? Udržet nosný pilíř v podobě Michala Papadopulose. Jsem šťastný, že se to vedení klubu podařilo,“ prohlásil Jozef Weber, trenér Karviné.

Fotbalisté Karviné (v zeleném) prohráli i druhý zápas ligové sezony se Slováckem. A znovu 0:2.
Karviná nestačila na Slovácko, fanoušci se slibovaných gólů nedočkali

„Jsem kapitán, za tým mám nějakou zodpovědnost a nechtěl jsem utíkat od rozdělané práce. Vedení klubu i trenér chtějí ponechat kostru týmu a zabojovat v příští sezoně o lepší umístění. Minulý rok jsem chtěl končit, ale v Karviné jsem si fotbal zase začal užívat,“ řekl Papadopulos, který je s osmi góly nejlepším střelcem Karviné.

V kabině s ním zůstává i gólman Petr Bolek. „Petr je také velká osobnost. Navíc spolu s Michalem tvoří nerozlučnou dvojku v kabině i mimo hřiště. Právě na kabinu mají díky svým zkušenostem značný vliv,“ uzavřel Lubomír Vlk.