„Chtěli jsme hrát doma. To nevyšlo, ale na druhou stranu je fajn, že nepocestujeme nikam daleko na Čech, ale zůstaneme na Moravě. Věřím, že to bude dobrý zápas, na který si najdou cestu i fanoušci,“ prohlásil bezprostředně po losu trenér MFK Karviná Bohumil Páník pro web klubu. „Rádi bychom došli co nejdále. Očekávám, že utkání bude mít svou kvalitu i náboj,“ dodal Páník.

Patronem osmifinálového losu se stal trenér František Straka, který k pohárovému triumfu dovedl Spartu a Teplice. A právě tyto dva celky teď na sebe narazí. Pražská Slavia, která trofej obhajuje, bude hostit Zlín. Obhájci trofeje fotbalisté pražské Slavie v osmifinále domácího poháru MOL Cupu přivítají Zlín a Plzeň, která vede ligovou tabulku, zamíří do Mladé Boleslavi.

Baník Ostrava přivítá doma Hradec Králové s trenérem Miroslavem Koubkem a tento souboj si oba týmy zopakují ve 14. kole FORTUNA:LIGY, jen si v něm vymění pořadatelství.

Los osmifinále MOL Cupu (oficiální hrací termín středa 27. října):

Mladá Boleslav - Plzeň, Jablonec - Varnsdorf, Teplice - Sparta Praha, Slovácko - Karviná, Baník Ostrava - Hradec Králové, České Budějovice - Olomouc, Bohemians Praha 1905 - Jihlava, Slavia Praha - Zlín.