Potvrdily se tak informace Deníku, který o jeho odchodu informoval už v úterý (článek ZDE). Fotbalový kanonýr se vrací do známého prostředí, neboť v Boleslavi už působil v sezoně 2014/15, kdy ve městě automobilů hostoval z Plzně.

Do Boleslavi přichází s vizitkou střelce, za Karvinou v uplynulém ročníku nastřílel 13 gólů a pomohl klubu k záchraně mezi elitou. Během dvou a půl let svého angažmá ve Slezsku nastřílel Wágner 25 ligových branek a s takovým tempem má nakročeno do Klubu ligových kanonýrů. V nejvyšší soutěži dal už 72 gólů.

„Angažmá v Karviné musím hodnotit jako povedené. Lidé chodili na nový stadion a chodí stále. Nastřílel jsem tady i dost gólů. Teď ale nastal čas se rozloučit. Vztah k regionu mi určitě zůstane, zažili jsme s fanoušky dobré momenty, našel jsem si tady i přítelkyni, takže vždy se budu rád vracet,“ prohlásil Wágner na klubovém webu.

Potká se s „Bůďou“

V novém klubu se potká s Lukášem Budínským, který za trenérem Jozefem Weberem odešel už dříve (Deník informoval ZDE). I Budínský zanechal v Karviné nesmazatelnou stopu, hrál zde dokonce pět let. „Je to docela slušná část kariéry a na Karvinou budu vzpomínat v dobrém. Vykopali jsme tady postup, otevřel se nově zrekonstruovaný stadion a udrželi jsme v Karviné ligu. Angažmá můžu považovat za úspěšné, nejvyšší soutěž mi tady hodně dala,“ uznal Budínský, který za Karvinou nastřílel 43 gólů (24 v první lize)!

Lukáš Budínský odešel do Mladé Boleslavi také.

Vedení MFK závěrem oběma hráčům poděkovalo za odvedené služby. „Oběma děkujeme za perfektně odvedenou práci. Byli klíčovými postavami našeho týmu, jejich statistiky mluví jasnou řečí. Lukášovi i Tomášovi přejeme hodně štěstí a zdraví v další kariéře,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Fanoušci MFK to na sociálních sítích cítí podobně, k oběma hráčům si vypracovali vztah a přejí jim v novém působišti hodně úspěchů.