Nejlepší hráč mužstva odehrál jeden z nejpodařenějších zápasů kariéry a rozhodně svůj nejlepší zápas v karvinském dresu.

Po utkání se lámanou češtinou podělil o své dojmy. „To se mi ještě nikdy nestalo,“ přiznal Letič po zápase, ve kterém mu scházelo jen to, aby nějaký gól sám dal.

Cítil jste během zápasu, že by to mohl být váš den?

Vyšel mi první kontakt s balonem, člověk se pak cítí dobře. Po mé nahrávce jsme dali gól, po dalším centru druhý. Začal jsem si věřit víc a víc. Celkově jsem viděl, že nám to jde, že mně osobně to maže. Jde jednoznačně o můj nejpovedenější zápas tady v Karviné.

Hecovali vás nějak spoluhráči v kabině?

Bylo tam veselo. Užíváme si to. Zápas nám vyšel, plnili jsme to, co jsme si řekli před zápasem. Hlavně jsme ale dávali góly.

Jeden jste i dostali. Neznamenalo pro vás příbramské snížení na 2:1 hned na startu druhé půle nějaké komplikace?

Asi ano, i když jsme si o tom říkali v kabině, vstup do druhého poločasu nám nevyšel a dostali jsme rychlý gól. Pak to nebylo ono, ale když jsme přidali ten třetí gól, už jsme se zase vrátili do starých kolejí. Dopadlo to dobře.

O ten gól jste se postaral vy. Čekal jste, že to tak vyjde?

Ne, chtěl jsem nahrávat. Naštěstí si to soupeř (Nitrianský) srazil takhle do vlastní sítě.

Čtyři asistence se nevidí jen tak. Jaké jste měl na váš kousek ohlasy?

Jen pozitivní samozřejmě. Atmosféra je teď výborná, ale musíme to potvrdit i v dalším zápase. Moc času na přípravu nemáme. Na Bohemce hrajeme už v pátek.

Bojan Letič (v bílém) kraloval sobotnímu zápasu v Karviné. Nestíhal ho ani Rudolf Skácel.

A nemrzí vás, že jste nakonec aspoň ten jeden gól nedal?

Mrzí nemrzí, já doufám, že se ho v české lize dočkám. Třeba hned na té Bohemce.

Celý zápas jste jezdil naplno po kraji hřiště. Na konci jste sotva chodil, to vás braly křeče?

To ne, akorát jsem dostal ránu na koleno. Mělo by to být dobré.