„Každý zápas v lize je těžký, dneska nám to ale vyšlo. Před utkáním jsme se hecovali, že to musíme bezpodmínečně zvládnout a myslím, že to bylo i vidět,“ hlásil Moravec spokojeně po zápase.

Hráli jste s velkým elánem. To jste chtěli tak moc odčinit předchozí porážku v Teplicích?

Už jsme zase potřebovali bodovat. Vlítli jsme na ně, mohli jsme dát gól i dříve. Ale 2:0 byl poločas a vypadalo to, že to klape.

Jenže vstup do druhé půle vyšel Příbrami…

No právě. V kabině jsme se ujišťovali, že to hlavně nesmíme podcenit, protože stav 2:0, to je vyloženě ošemetný výsledek. A přesně to se stalo, hned jsme dostali gól a začali se trochu klepat. Naštěstí pomohl Bojan a vlastně zařídil třetí gól, který nás vrátil zpět do pohody.

Dá se říci, že to byl Letičův zápas?

Určitě, tři nahrávky na gól a pak ten vlastňák po jeho akci. Bude to mít drahé (úsměv). Ale ne, moc nám pomohl, díky mu.

Po jeho nahrávce jste dal vy sám čtvrtou branku. Jak jste situaci viděl?

Vyplaval tam balon, tak jsem si řekl, že zkusím obejít obránce a když se to povedlo, už jsem byl u brány. Jenže moc blízko, takže jsem se snažil to uklidit nahoru. Vyšlo to.

Celkově to byl velmi ofenzivní fotbal, čekal jste to?

Já tušil, že to bude nahoru dolů. Souhlasím, pro diváka to bylo velmi dobré utkání se spoustou šancí. Důležité je, že jsme ho zvládli.

Teď už se vám dýchá lépe?

Máme devět bodů, takž je to lepší. Přiblížili jsme se vyšším příčkám, ale musíme to potvrdit i na Bohemce. Každopádně se nám pojede do Prahy v lepší náladě.

Čím to, že jste se v posledních zápasech tak zvedli?

Daří se nám teď zakončovat akce, docela jsme to na tréninku pilovali a je to vidět. Hrajeme dobrý fotbal. V Teplicích to byla spíš smůla. Tam si myslím, že kdybychom dali první gól, tak vyhrajeme my a ne soupeř.