Spartě výrazně pomohl k bodům domácí gólman Bolek, který u první branky hrubě chyboval, když se nepochopitelně přestal věnovat hře a Pulkrab to potrestal. „Nevím, proč tak reagoval, musíme se ho na to zeptat. Je to škoda. Naše defenzivní činnost byla do té chvíle dobrá,“ začal s hodnocením trenér Karviné Bohumil Páník.

„Sparta si od začátku vytvořila herní tlak, lépe kombinovala, ale do velkých šancí se nedostávala. Jen jednou nám to tam lízlo břevno. I za stavu 0:2 to nebylo ještě ztracené, dali jsme gól a dostávali se do hry. Sparta je ale zkušené mužstvo a pohlídala si to,“ dodal Bohumil Páník po šesté ligové porážce Karviné se Spartou v řadě.

„Měli jsme v první půli převahu, ale nevytvářeli jsme si vyložené šance. Jen Hancko trefil břevno,“uznal kouč Sparty Pavel Vrba. „Po přestávce jsme šli naštěstí do vedení, přidali pak druhou branku a když Karviná snížila a více to otevřela, už jsme to ustáli a ubojovali to,“ uzavřel Pavel Vrba.

Fotbalisté Karviné (v bílém) prohráli na Spartě 0:2. (3. kolo F:L, 7. 8. 2021). Jak se jim bude dařit v sobotní odvetě?
V Karviné jsou v pozoru, přijede Sparta. Můžeme se na ni vytáhnout, hlásí Páník

17. kolo FORTUNA:LIGY (sobota 4. 12. 2021):

Karviná – Sparta 1:2 (0:0)

Branky: 78. Sinjavskij – 60. Pulkrab, 76. Haraslín. Rozhodčí: Berka – Nádvorník, Antoníček. ŽK: Santos, Šindelář – L. Krejčí ml., Hancko. Diváci: 1000 (omezený počet).

Karviná: Bolek – Křapka, Santos, Šindelář, Šehić – Mangabeira (20. Stropek), Qose – Čmelík (65. Sinjavskij), Papadopulos (83. Nešický), Bartošák (83. Mikuš) – Durosinmi (46. Svoboda). Trenér: Páník.

Sparta: Holec – Wiesner, Panák, Ladislav Krejčí ml., Hancko – Moberg Karlsson (64. Dočkal), Pavelka, Sáček, Karabec (52. Pulkrab), Haraslín (87. Ladislav Krejčí st.) – Hložek. Trenér: Vrba.