Pro Karvinou je to zatím sezona hrůzy. V dosavadních šestnácti zápasech získala pouhých pět bodů a jako jediná ještě nevyhrála. Co hůř. Když už je blízko k alespoň bodu, přijde o něj v posledních minutách. Tak jako při nedávném slezském derby s Baníkem Ostrava, které rozhodl ve druhé minutě nastavení útočník hostí Klíma.

Naposledy Karviná vyhořela na hřišti Bohemians, kde padla 0:3. Trenér Páník hráče nešetřil. „Fotbal je o důslednosti, zodpovědnosti a disciplíně. První a třetí gól to byly tyto věci, které jsme neměli. Takhle se prostě hrát nedá," řekl kouč Karviné Bohumil Páník.

Bohemians - Karviná
Karviná v problémech, body ztratila i na Bohemce. Chybí disciplína, přiznal kouč

„Škoda břevna po střele Durosinmiho za stavu 0:2, kdyby dal gól, byla by šance s tím něco udělat. Mimochodem byl v osmnácti letech byl skoro nejlepší na hřišti. Domácí hráli zkušeně, dokázali si rozfázovat hru a svou zkušeností ve finální fázi rozhodla,“ vykládal bezprostředně po vysoké porážce v Ďolíčku Páník.

„Uvidíme, co teď se Spartou. Proti silnějším soupeřům hrajeme lépe a můžeme se na ně takzvaně vytáhnout a hrát dobrý fotbal. Tak jako tomu bylo proti Slavii nebo Slovácku,“ připomněl Páník letošní domácí remízy 3:3 a 2:2.