Realizační tým slezského mužstva už mohl na úvodním tréninku pracovat také s triem nových posil – Adamem Jánošem a Ondřejem Chvějou z Baníku Ostrava a brankářem Pavolem Bajzou ze Slovácka. V úterý se má k týmu připojit Muhammed Sanneh z Baníku.

V Karviné naopak končí zkušený gólman Petr Bolek, záložník Aleš Nešický a Matěj Jurásek. Mimo hru jsou tak dlouhodobě zranění Rafael Tavares s Danielem Bartlem, kteří jsou v rekonvalescenci.

Oddíl badmintonu Slavoj Český Těšín pořádá už 43. ročník Těšínského poháru. Jde o jeden z pěti turnajů Grand Prix mužů a žen nejvyšší kategorie A, který se od roku 1995 hraje jako Memoriál Standy Krauze. Podívejte se na jeho minulé vítěze a finalisty.
Česká badmintonová špička se vrací do Českého Těšína na Memoriál Standy Krauze

Slezany nyní čekají náročné tréninkové jednotky, které budou prokládány přípravnými zápasy. Ten první sehrají ve čtvrtek 6. ledna v Ostravě s Baníkem v rámci Tipsport ligy.

Karvinští mají před sebou řadu tréninkových jednotek, které budou proloženy přípravnými zápasy. Ten první už ve čtvrtek 6. ledna v Ostravě s Baníkem v rámci Tipsport ligy.