OHLASY TRENÉRŮ:

Jan Jelínek (asistent Zlína): "Výsledkově se mi to hodnotí dobře. Získali jsme tři důležité body v nervózním utkání, které nepřineslo velkolepou podívanou hlavně v první půli, kdy se přeléval balon z jedné strany na druhou. Podržel nás Rakovan při penaltě. Kdyby šla Karviná do vedení, bylo by těžké to otáčet. Druhá půle byla dobrá, šli jsme za druhým gólem a dali jsme ho. V závěru Karviná zjednodušila hru, nakopávala míče, byl to boj. Ubojovali jsme to a jsem za tři body strašně rád."

Bohumil Páník (trenér Karviné): "Dnes jsme se porazili sami. Za stavu 1:1 jsme si vytvořili převahu, měli jsme soupeře dorazit, ale to se nestalo. Zápas se nám po změně stran a neproměněné penaltě vymkl z rukou, bylo tam více problémů. Neuhráli jsme balon ve středu hřiště, domácí byli lepší, na rozdíl od nás zvládli krizové situace. Dvakrát se proti nám prosadil Poznar. Kdyby ho Zlín neměl, dostal by se do stejných problémů jak my."

18. kolo FORTUNA:LIGY (sobota 11. 12. 2021):

Zlín – Karviná 2:1 (1:1)

Branky: 9. a 50. Poznar – 28. Bartošák. Ve 45. minutě neproměnil penaltu Qose (Karviná). Rozhodčí: Machálek – Lakomý, Dresler. ŽK: Procházka, Poznar, Rakovan, Fillo – Santos, Šindelář, Túlio. ČK: 90. Santos (Karviná). Diváci: 512.

Zlín: Rakovan – Fantiš (82. Nečas), Simerský, Vraštil, Procházka – Conde – Reiter (76. Fillo), R. Hrubý (20. Hlinka), Tkáč, Čanturišvili – Poznar. Trenér: Jelínek.

Karviná: Ciupa – Křapka, Šindelář, Santos, Šehić – Qose (56. Nešický), Túlio – Čmelík (46. Sinjavskij), Papadopulos, Bartošák – Svoboda (56. Durosinmi). Trenér: Páník.