Trenér Tomáš Hejdušek je z rozhodnutí Papadopulose nadšený. „Pro nás všechny je ohromně důležité, že zůstává. Je vidět, že fotbal miluje. Michal je obrovská persona a jsme rádi, že se stal jedním z členů realizačního týmu. Bude se věnovat útočníkům,“ přiblížil kouč MFK.

A jak vidí svou roli sám Papadopulos? „Po dovolené, při předávání věcí, si mě trenér Hejdušek vzal stranou a bavili jsme se o této možnosti. Vzal jsem si pár dnů na rozmyšlenou, zůstalo to otevřené, ale zamlouvala se mi tato role a nakonec jsem kývl. Těším se. Kluci jsou tady šikovní a útočníky máme rozmanité. Budu s nimi individuálně pracovat a pomáhat jim v dalším rozvoji,“ sdělil Michal Papadopulos.

MFK Karviná – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (příprava, 15. 7. 2023)
OBRAZEM: Karviná v generálce padla s polským druholigistou, schytala tři góly

Nejde však o práci na plný úvazek. „Bavíme se o dvou nebo třech dnech v týdnu, kdy se dá dělat něco navíc. A nebudu chybět ani na domácích zápasech. Jsem moc rád, že taková nabídka přišla právě z Karviné, která mi za ty tři roky, co jsem tady hrál, přirostla k srdci,“ dodal Michal Papadopulos.

„Je to skvělá zpráva pro celý klub i fanoušky. Michal je persona, má přirozený respekt a může naše převážně mladé útočníky neustále zdokonalovat a radit jim,“ vyjádřil se sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk k angažování osmatřicetiletého rodáka z Ostravy.