„Ano, Slovácko na jaře ještě nebodovalo, ale pořád má obrovskou kvalitu. Osobně jsem ho viděl proti Spartě. První poločas? Klidně mohli vést o dva nebo tři góly, ale dostali branku po standardce. Druhý poločas už byl jasnou záležitostí, Slovácko hrálo vabank a Sparta trestala po brejkových situacích,“ řekl pro klubový web kouč MFK Juraj Jarábek.

„Pro nás je každý zápas důležitý. Budu se opakovat, ale kluci opravdu na tréninku pracují velice dobře. Věřím, že za to budou odměněni. Ano, Slovácko bude oslabené o útočníky Ciciliu s Juroškou a obránce Kadlece s Daníčkem, ale je to tým, který je dlouhodobě pohromadě a je tam vidět skvělá práce kouče Svědíka,“ prohlásil Juraj Jarábek.

Fotbalisté Karviné, kteří bojují o udržení ve FORTUNA:LIZE, v zápase 22. kola remizovali v Teplicích 2:2 a na jaře získali do tabulky první bod.
Karviná umí dávat góly! V Teplicích sahala na tři body, nakonec zachránila jeden

Jeho mužstvu by mohlo pomoct minulé kolo a cenná remíza 2:2 v Teplicích. „Klukům opakuji, že jsme měli těžký los, ale pořád nás všechny mrzí ta porážka od Pardubic. Takhle ztrácet body a zápasy nemůžeme. Na druhou stranu je ale fajn, že tři zápasy v řadě jsme venku neprohráli. I když i tam už je potřeba vyhrát,“ dodal Juraj Jarábek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...