Ti presovali baníkovce už pár metrů před jejich pokutovým územím. Vydrželo jim to něco přes poločas, než byl vyloučen Letič. Pak už byli domácí ve velkém tlaku, nicméně Karviná ukázala jistý potenciál.

Výkon v první půli byl dozajista takový, jaký od svého mužstva chtějí vidět fanoušci a ostatně i sám trenér Roman Nádvorník. Otázka je, zdali Karvinští dokážou takové výkony předvádět opakovaně. Protože pokud ano, mohou nadělat problémy i dalším špičkovým týmům FORTUNA:LIGY.

„My na tom pracujeme. Myslím, že jsme už tak dobře fyzicky připraveni, abychom byli schopni zvládnout v takovém tempu i celý zápas. Musíme to ale potvrdit i proti dalším silným soupeřům, kteří nás teď čekají. Jsme pořád na začátku naší cesty. Víte, že k nám přišlo dost nových hráčů a pokud chceme tým předělat, musíme být trpěliví a jít krok po kroku. Ale nějak podobně bychom se rádi prezentovali. Nechceme vyčkávat s tím, co předvede soupeř, to by byl začátek naší popravy. Máme nyní typologicky vhodné hráče na to, abychom takto vysoký presink předváděli. Neříkám, že ho budeme praktikovat v každém utkání jako na Baníku, kdy jsme ho vytáhli téměř až k šestnáctce soupeře, ale určitě je to další varianta do našeho herního rejstříku,“ rozebral toto téma trenér Nádvorník.