On a jeho kumpáni odvedli proti Teplicím (1:1) mnohem lepší výkon než posledně proti Slovácku, výsledek je ale neuspokojil. Vedení 1:0 Karviná neudržela, když opět inkasovala z pokutového kopu.

Tři poslední branky jste obdrželi z penalt. Co na to říkáte?

Nechápu to. Za poslední dva zápasy tři penalty proti nám, to jsem v životě nezažil. Už z toho mám nervy.

Vrátili jste se k čtyřčlenné obraně, je to pro vás lepší?

Ano, pokyny byly jasné, při bránění hrát ve čtyřech, a když jsme měli míč, otočit to a přejít na tři vzadu. Doufám, že i v Příbrami budeme hrát stejně, myslím, že nám to vyhovuje.

Tak s takovou to, pánové, nepůjde ani omylem, jako by říkal trenér AZetu Jiří Režnar.
Naštvaný Režnar: Hráči pojedou až do dubna!

Změn bylo v kádru během zimy hodně. Už jste si na sebe zvykli?

Je to čím dál lepší, rozhodně se nám hrálo lépe než na Slovácku. Musíme makat dál a doufat, že to dopadne dobře. Budeme se rvát.

V první půli jste byli o dost lepší…

Je to tak, ale nevyhráli jsme. Je to velká škoda, bohužel takový je fotbal, musíme prostě dál makat a čekat na šanci. Asi budeme muset hrát ještě o hodně líp. Pevně věřím, že v dalším zápase už získáme tři body.

Co se v zápase ukázalo jako klíčové?

To je jednoduché, nepřidali jsme druhý gól. Šance na to byly. Prvních deset patnáct minut ve druhém poločase jsme měli asi tři tutovky, ale nepodařilo se nám dát ten gól. Ten by to asi vyřešil. Bohužel jsme se pak trošku stáhli a víc bránili. Teplice čekaly na brejky, ty jsme přečkali, jenže pak přišla ta penalta a bylo to 1:1.

Tomáš Wágner dává gól na 1:0. Na výhru nestačil.
Jan Zbránek řádil a dal Zubří deset gólů. Karviná na Valašsku uspěla.