Výkon mužstva jej ale neuspokojil. „Aby také ano. V první půli to byl zcela jistě náš nejhorší výkon v domácím prostředí. Druhý poločas už kluci odpracovali, ale zase chyběl klid ve finální fázi, protože za obranu soupeře jsme se dostali hned několikrát. Stačilo jen připravit přihrávkou do vápna šanci nabíhajícím spoluhráčům proti noze. Ale balony byly nepřesné. Snad se to proti Táborsku změní,“ zadoufal trenér v narážce na středeční pohárový duel s druholigovým sokem.

Nevýrazný zápas odehráli Karvinští už v předešlém kole na Bohemians. „Možná nám chybí i kus štěstí, i když bych to jen na tohle nechtěl svádět. Ale na Bohemce trefil Budínský břevno, mohli jsme mít tři body. Dneska zase za stavu 0:0 Bůďa netrefil jasnou šanci. Asi se nám vrátilo, že jsme nepracovali v první půli tak dobře, jak jsme měli,“ uvažoval Nádvorník.

V závěru šel s týmem do rizika, začal hrát na tři útočníky, Karviná otevřela obranu a Dukla měla tutovky. „Nezvládli jsme to. Asi až moc jsme si uvědomovali, o co se hraje. Možná to na kluky dolehlo. Věděli, že můžeme odskočit od Dukly a hodně si pomoct. Dokonce i ostatní zápasy týmů kolem nás dopadly tak, že jsme mohli spodku tabulky krásné odskočit na rozdíl tří bodů. Bohužel nás tohle svazovalo a nejbližší zápasy pro nás budou nepříjemné,“ uvědomuje si Nádvorník.

Jen pro shrnutí: Karviná hraje s Ostravou, Olomoucí, Zlínem, Spartou a Slavií. „Zase to vyšlo tak, že máme kromě Sigmy aktuálně nejsilnější týmy soutěže. No co se dá dělat, musíme překvapit i my a sebrat body silným. Letos se nám to ještě nepovedlo a ztracené body proti Dukle musíme někde získat zpět,“ uznává kouč Karviné.