Rodák z Bělehradu a odchovanec klubu Rad Bělehrad startoval kariéru mezi dospělými v druholigové Kolubaře, pak si vyzkoušel angažmá v nejvyšších soutěžích. V Chorvatsku v barvách Zaprešiče a na Slovensku v barvách Trenčína či právě Slovanu Bratislava. S Trenčínem se dokonce dvakrát stal mistrem Slovenska, k tomu přidal dvě prvenství v národním poháru. Další dva pohárové triumfy přidal už dresu bratislavského Slovanu.

Do Karviné přichází levonohý Rundić na přestup. Jeho hra je založená na rychlosti a kvalitní rozehrávce. „Očekávám, že nám Milan do defenzivy přinese vítězné souboje, dobrou organizaci hry a vítěznou mentalitu. Je to hráč, který má za sebou hodně těžkých utkání,“ pochvaloval si příchod nového stopera hlavní trenér MFK Norbert Hrnčár.

Vyprošťování meziměstského autobusu v Albrechticích u Českého Těšína.
Autobus zapadl do příkopu, nikomu se nic nestalo
Radim Valchař usiluje o rumunské občanství.
Hokejista Radim Valchař bude nejspíš hrát za Rumunsko

Rundić během šesti sezon na Slovensku odehrál 92 ligových zápasů, v nichž dal 5 gólů. Cenné zkušenosti nabral také v zápasech evropských pohárových soutěží a srbské reprezentace do 21 let.

„Cítím se po všech stránkách velmi dobře. Jsem rád, že mě kluci v kabině mezi sebe přijali. I lidé v klubu jsou velmi příjemní. Česká liga je samozřejmě kvalitnější než slovenská, sám jsem zvědavý na to porovnání. Proto se těším na přípravné i mistrovské zápasy. Nebojím se soubojů ani dirigovat spoluhráče před sebou,“ řekl na úvod svého karvinského angažmá Milan Rundić.

Havířovští mladíci (v modrém) vyhráli těžké utkání v Jihlavě.
OBRAZEM: Havířovští junioři v akci
Karvinští házenkáři (v zeleném) porazili na úvod přípravy Angolu.
Exotický soupeř v Karviné. Házenkáři porazili Angolu