Rodák z Bělehradu a odchovanec klubu Rad Bělehrad startoval kariéru mezi dospělými v druholigové Kolubaře, pak si vyzkoušel angažmá v nejvyšších soutěžích. V Chorvatsku v barvách Zaprešiče a na Slovensku v barvách Trenčína či právě Slovanu Bratislava. S Trenčínem se dokonce dvakrát stal mistrem Slovenska, k tomu přidal dvě prvenství v národním poháru. Další dva pohárové triumfy přidal už dresu bratislavského Slovanu.

Do Karviné přichází levonohý Rundić na přestup. Jeho hra je založená na rychlosti a kvalitní rozehrávce. „Očekávám, že nám Milan do defenzivy přinese vítězné souboje, dobrou organizaci hry a vítěznou mentalitu. Je to hráč, který má za sebou hodně těžkých utkání,“ pochvaloval si příchod nového stopera hlavní trenér MFK Norbert Hrnčár.

Rundić během šesti sezon na Slovensku odehrál 92 ligových zápasů, v nichž dal 5 gólů. Cenné zkušenosti nabral také v zápasech evropských pohárových soutěží a srbské reprezentace do 21 let.

„Cítím se po všech stránkách velmi dobře. Jsem rád, že mě kluci v kabině mezi sebe přijali. I lidé v klubu jsou velmi příjemní. Česká liga je samozřejmě kvalitnější než slovenská, sám jsem zvědavý na to porovnání. Proto se těším na přípravné i mistrovské zápasy. Nebojím se soubojů ani dirigovat spoluhráče před sebou,“ řekl na úvod svého karvinského angažmá Milan Rundić.