„Znovu musíme podat poctivý a bojovný výkon, ale jinak to bude úplně jiný zápas než ten sobotní. Je to typický duel o šest bodů - hodně důležitý, ale určitě ještě ne rozhodující,“ řekl Branislav Mráz, asistent trenéra MFK Juraje Jarábka, který bude postrádat rekonvalescenty Mikuše s Čavošem a zřejmě také Mateje Čurmu.

Oba týmy, které od sebe v tabulce dělí čtyři body, se v této sezoně spolu utkají podruhé, v srpnovém 4. kole se na východě Čech radovaly z výhry 2:1 domácí Pardubice. Ty v úvodu druhé části ligy získaly tři body i v sobotu na hřišti Slovácka (2:1).

Zápas 17. kola MSFL MFK Karviná B - Uherský Brod 3:0.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

„Do Karviné se vrátil trenér Jarábek, který byl s tímto týmem vždy úspěšný. Pod jeho vedením hrají hodně jednoduchý, ale účelný fotbal,“ upozornil kapitán Pardubic Kamil Vacek na největší změnu u Slezanů.

„Musíme zůstat u naší hry a věřit ve své vlastní schopnosti. I proti velkým mužstvům dokážeme hrát kvalitní fotbal. Naše hra, ve které jsme se, myslím, hodně zlepšili, nám pomůže v Karviné k výsledku, jaký si přejeme,“ přál by si pardubický záložník bodovat i ve středu.

Přípravný fotbalový zápas MFK Karviná B - Górnik Zabrze B 2:2.
OBRAZEM: Karviná přišla s Górnikem o dvougólový náskok. Poučný zápas, řekl kouč

Načítám tabulku ...