Pořádající MFK Karviná proto vzkázal fanouškům obou táborů, aby dbali pokynů pořadatelů a chovali se podle návštěvního řádu stadionu. Osoby, které tento řád poruší, nebudou do hlediště vpuštěny, případně budou vyvedeny bez nároku na vrácení vstupného.

Oběma táborům fanoušků je ve svých sektorech po předchozí důkladné kontrole ze strany pořadatelské bezpečnostní agentury povoleno přinést vlajky na papírových tyčích, megafon, buben a plotové bannery.

Naopak je přísně zakázáno pronést do hlediště pyrotechniku, jakékoliv plachty či jiné předměty, alkoholické nápoje či jiné návykové látky. „Do hlediště nebude vpuštěna žádná osoba pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek,“ informoval technický ředitel Karviné a bezpečnostní manažer klubu Marian Górniok.

Fanoušky obou táborů čekají bezpečnostní kontroly.

Deky s sebou

Opavští fanoušci mají ve svém sektoru E1 k dispozici 230 míst, toalety a bufet. Vstup na stadion bude možný od 14 hodin.

„Před vstupem na stadion budou probíhat důkladné bezpečnostní kontroly, kvůli klimatickým podmínkách klub povoluje pronést do hlediště deku na přikrytí,“ doplnil Marian Górniok.

Utkání začíná v sobotu v 15 hodin.

Do Karviné se chystají fandové z Opavy a okolí.

Vstupenky na zápas se budou prodávat ještě dnes, tedy v pátek 8. února v Městském domě kultury a v kině Centrum. V sobotu kromě toho už i na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji, a to v době od 13.45 hodin. Jednotné vstupné činí 200 Kč.

Kdo chtěl ušetřit, mohl zvolit výhodnější nákup vstupného za symbolickou stokorunu. Deník informoval ZDE