Nejprve se jako již skoro tradičně utkají s Mladou Boleslaví, tentokrát pojedou do města automobilů. Hned ve druhém kole je doma čeká slezské derby s ostravským Baníkem a vražedný los pokračuje dál. Výjezd do Plzně, doma mistr ze Slavie, pak výlet na Hanou k utkání se Sigmou a doma neoblíbený Liberec.

Nový ročník startuje 13. července, termíny se ale budou měnit podle televizních utkání. Do konce kalendářního roku čeká ligu 20 kol, Karviná končí 14. prosince v Liberci (pokud se bude hrát).

FORTUNA:LIGA 2019/2020

1. kolo (13.7.2019)

AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko

FC FASTAV Zlín - SK Slavia Praha

FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc

FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec

FK Mladá Boleslav - MFK Karviná

1.FK Příbram - FK Teplice

FK Jablonec - Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice - Slezský FC Opava

2. kolo (20.7.2019)

FK Teplice - SK Slavia Praha

SK Sigma Olomouc - FC FASTAV Zlín

FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň

MFK Karviná - FC Baník Ostrava

Slezský FC Opava - 1.FK Příbram

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav

AC Sparta Praha - FK Jablonec

1. FC Slovácko - SK Dynamo České Budějovice

3. kolo (27.7.2019)

SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha

FK Jablonec - 1. FC Slovácko

1.FK Příbram - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - Slezský FC Opava

FC Baník Ostrava - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - MFK Karviná

FC FASTAV Zlín - FC Slovan Liberec

SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc

4. kolo (3.8.2019)

AC Sparta Praha - 1.FK Příbram

1. FC Slovácko - FC FASTAV Zlín

Slezský FC Opava - FC Baník Ostrava

Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň

FK Teplice - FK Mladá Boleslav

MFK Karviná - SK Slavia Praha

FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - FK Jablonec

5. kolo (10.8.2019)

SK Sigma Olomouc - MFK Karviná

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

FC FASTAV Zlín - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko

FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha

1.FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice

FK Jablonec - Slezský FC Opava

6. kolo (17.8.2019)

MFK Karviná - FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha

Slezský FC Opava - FC FASTAV Zlín

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

1. FC Slovácko - 1.FK Příbram

7. kolo (24.8.2019)

FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha

FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

FC Viktoria Plzeň - Slezský FC Opava

SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

SK Sigma Olomouc - FK Teplice

FC FASTAV Zlín - MFK Karviná

1.FK Příbram - FK Jablonec

FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České Budějovice

8. kolo (31.8.2019)

AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc

1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha

Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec

FK Teplice - MFK Karviná

1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň

FK Jablonec - FC Baník Ostrava

SK Dynamo České Budějovice - FC FASTAV Zlín

9. kolo (14.9.2019)

MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

FC Slovan Liberec - FK Teplice

SK Sigma Olomouc - Slezský FC Opava

SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko

FC FASTAV Zlín - AC Sparta Praha

FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec

FC Baník Ostrava - SK Dynamo České Budějovice

FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram

10. kolo (21.9.2019)

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

1. FC Slovácko - FK Teplice

Slezský FC Opava - FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905 - FC FASTAV Zlín

FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava

1.FK Příbram - MFK Karviná

FK Jablonec - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň

11. kolo (28.9.2019)

FK Teplice - Bohemians Praha 1905

MFK Karviná - Slezský FC Opava

FC Slovan Liberec - SK Dynamo České Budějovice

SK Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

FC FASTAV Zlín - FK Jablonec

FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha

FC Baník Ostrava - 1.FK Příbram

12. kolo (5.10.2019)

AC Sparta Praha - MFK Karviná

1. FC Slovácko - FC Slovan Liberec

Slezský FC Opava - FK Teplice

FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň

1.FK Příbram - SK Sigma Olomouc

FK Jablonec - SK Slavia Praha

SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

13. kolo (19.10.2019)

Bohemians Praha 1905 - Slezský FC Opava

FK Teplice - AC Sparta Praha

MFK Karviná - 1. FC Slovácko

FC Slovan Liberec - FK Jablonec

SK Sigma Olomouc - SK Dynamo České Budějovice

SK Slavia Praha - 1.FK Příbram

FC FASTAV Zlín - FK Mladá Boleslav

FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava

14. kolo (26.10.2019)

AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905

1. FC Slovácko - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha

FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc

FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec

1.FK Příbram - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - FK Teplice

SK Dynamo České Budějovice - MFK Karviná

15. kolo (2.11.2019)

Slezský FC Opava - AC Sparta Praha

Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko

FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice

MFK Karviná - FK Jablonec

FC Slovan Liberec - 1.FK Příbram

SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav

SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

FC FASTAV Zlín - FC Viktoria Plzeň

16. kolo (9.11.2019)

SK Slavia Praha - FK Teplice

FC FASTAV Zlín - SK Sigma Olomouc

FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec

FC Baník Ostrava - MFK Karviná

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905

1.FK Příbram - Slezský FC Opava

FK Jablonec - AC Sparta Praha

SK Dynamo České Budějovice - 1. FC Slovácko

17. kolo (23.11.2019)

AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice

1. FC Slovácko - FK Jablonec

Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav

Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram

FK Teplice - FC Baník Ostrava

MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň

FC Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha

18. kolo (30.11.2019)

1.FK Příbram - AC Sparta Praha

FC FASTAV Zlín - 1. FC Slovácko

FC Baník Ostrava - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - FK Teplice

SK Slavia Praha - MFK Karviná

SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec

FK Jablonec - SK Dynamo České Budějovice

19. kolo (7.12.2019)

MFK Karviná - SK Sigma Olomouc

FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

FK Teplice - FC FASTAV Zlín

1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň

Bohemians Praha 1905 - FC Baník Ostrava

AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram

Slezský FC Opava - FK Jablonec

20. kolo (14.12.2019)

FC Slovan Liberec - MFK Karviná

SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905

SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

FC FASTAV Zlín - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha

FK Mladá Boleslav - FK Jablonec

1.FK Příbram - 1. FC Slovácko

21. kolo (15.2.2020)

AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec

1. FC Slovácko - FC Baník Ostrava

Slezský FC Opava - FC Viktoria Plzeň

Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha

FK Teplice - SK Sigma Olomouc

MFK Karviná - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - 1.FK Příbram

SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav

22. kolo (22.2.2020)

SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - Slezský FC Opava

FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

MFK Karviná - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram

FC Baník Ostrava - FK Jablonec

FC FASTAV Zlín - SK Dynamo České Budějovice

23. kolo (29.2.2020)

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná

FK Teplice - FC Slovan Liberec

Slezský FC Opava - SK Sigma Olomouc

1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

AC Sparta Praha - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

SK Dynamo České Budějovice - FC Baník Ostrava

1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav

24. kolo (7.3.2020)

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

FK Teplice - 1. FC Slovácko

FC Slovan Liberec - Slezský FC Opava

FC FASTAV Zlín - Bohemians Praha 1905

FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav

MFK Karviná - 1.FK Příbram

SK Sigma Olomouc - FK Jablonec

FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice

25. kolo (14.3.2020)

Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

Slezský FC Opava - MFK Karviná

SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Liberec

1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc

FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha

FK Jablonec - FC FASTAV Zlín

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň

1.FK Příbram - FC Baník Ostrava

26. kolo (21.3.2020)

MFK Karviná - AC Sparta Praha

FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko

FK Teplice - Slezský FC Opava

FC FASTAV Zlín - FC Baník Ostrava

FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav

SK Sigma Olomouc - 1.FK Příbram

SK Slavia Praha - FK Jablonec

Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice

27. kolo (4.4.2020)

Slezský FC Opava - Bohemians Praha 1905

AC Sparta Praha - FK Teplice

1. FC Slovácko - MFK Karviná

FK Jablonec - FC Slovan Liberec

SK Dynamo České Budějovice - SK Sigma Olomouc

1.FK Příbram - SK Slavia Praha

FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín

FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň

28. kolo (11.4.2020)

Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha

Slezský FC Opava - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav

FC FASTAV Zlín - 1.FK Příbram

FK Teplice - FK Jablonec

MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice

29. kolo (18.4.2020)

AC Sparta Praha - Slezský FC Opava

1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice

FK Jablonec - MFK Karviná

1.FK Příbram - FC Slovan Liberec

FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha

FC Viktoria Plzeň - FC FASTAV Zlín

30. kolo (25.4.2020)

1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

SK Slavia Praha - FC FASTAV Zlín

SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň

FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava

MFK Karviná - FK Mladá Boleslav

FK Teplice - 1.FK Příbram

Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec

Slezský FC Opava - SK Dynamo České Budějovice