Svěřenci trenéra Juraje Jarábka začnou doma derby zápasem s ostravským Baníkem, hned ve druhém kole jedou k dalšímu slezskému derby do Opavy. Ani v dalších kolech to není zrovna jednoduchý los, neboť je doma čeká pražská Sparta, musí do Liberce a pak doma hostí Mladou Boleslav.

Soutěž o osmnácti účastnících začíná už 22. srpna, první část se do konce kalendářního roku ani nestihne odehrát, 17. kolo je na programu až 6. února.

1. kolo - 22. 8. 2020

Karviná - Ostrava
České Budějovice - Slavia Praha
Jablonec n. N. - Pardubice
Příbram - Teplice
Brno - Sparta Praha
Bohemians Praha - Mladá Boleslav
Olomouc - Liberec
Zlín - Slovácko
Plzeň - Opava

2. kolo - 29. 8. 2020

Pardubice - Teplice
Slavia - Příbram
Slovácko - Jablonec
Ostrava - Č. Budějovice
Opava - Karviná
Liberec - Plzeň
Ml. Boleslav - Zlín
Sparta - Olomouc
Brno - Bohemians

3. kolo - 12. 9. 2020

Karviná - Sparta
Č. Budějovice - Liberec
Jablonec - Ostrava
Příbram - Opava
Teplice - Slovácko
Pardubice - Slavia
Olomouc - Bohemians
Zlín - Brno
Plzeň - Ml. Boleslav

4. kolo - 19. 9. 2020

Slavia - Teplice
Slovácko - Příbram
Ostrava - Pardubice
Opava - Č. Budějovice
Liberec - Karviná
Ml. Boleslav - Jablonec
Sparta - Zlín
Brno - Olomouc
Bohemians - Plzeň

5. kolo - 26. 9. 2020

Karviná - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Bohemians
Jablonec - Opava
Příbram - Sparta
Teplice - Ostrava
Pardubice - Liberec
Slavia - Slovácko
Zlín - Olomouc
Plzeň - Brno

6. kolo - 3. 10. 2020

Slovácko - Pardubice
Ostrava - Slavia
Opava - Teplice
Liberec - Příbram
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Sparta - Jablonec
Brno - Karviná
Bohemians - Zlín
Olomouc - Plzeň

7. kolo - 17. 10. 2020

Karviná - Bohemians
Č. Budějovice - Zlín
Jablonec - Brno
Příbram - Ostrava
Teplice - Liberec
Pardubice - Opava
Slavia - Ml. Boleslav
Slovácko - Olomouc
Plzeň - Sparta

8. kolo - 24. 10. 2020

Ostrava - Slovácko
Opava - Slavia
Liberec - Jablonec
Ml. Boleslav - Pardubice
Sparta - Č. Budějovice
Brno - Příbram
Bohemians - Teplice
Olomouc - Karviná
Zlín - Plzeň

9. kolo - 31. 10. 2020

Slovácko - Opava
Ostrava - Liberec
Příbram - Ml. Boleslav
Teplice - Sparta
Slavia - Brno
Jablonec - Bohemians
Pardubice - Olomouc
Karviná - Zlín
Č. Budějovice - Plzeň

10. kolo - 7. 11. 2020

Plzeň - Karviná
Brno - Č. Budějovice
Zlín - Jablonec
Olomouc - Příbram
Ml. Boleslav - Teplice
Bohemians - Pardubice
Sparta - Slavia
Liberec - Slovácko
Opava - Ostrava

11. kolo - 21. 11. 2020

Č. Budějovice - Karviná
Ostrava - Bohemians
Opava - Ml. Boleslav
Slovácko - Sparta
Pardubice - Brno
Příbram - Zlín
Teplice - Olomouc
Slavia - Liberec
Jablonec - Plzeň

12. kolo - 28. 11. 2020

Olomouc - Č. Budějovice
Karviná - Jablonec
Bohemians - Příbram
Plzeň - Teplice
Sparta - Pardubice
Zlín - Slavia
Brno - Slovácko
Liberec - Opava
Ml. Boleslav - Ostrava

13. kolo - 5. 12. 2020

Příbram - Karviná
Jablonec - Č. Budějovice
Liberec - Ml. Boleslav
Opava - Sparta
Teplice - Brno
Slavia - Bohemians
Ostrava - Olomouc
Pardubice - Zlín
Slovácko - Plzeň

14. kolo - 12. 12. 2020

Olomouc - Jablonec
Č. Budějovice - Příbram
Zlín - Teplice
Karviná - Pardubice
Plzeň - Slavia
Ml. Boleslav - Slovácko
Brno - Ostrava
Bohemians - Opava
Sparta - Liberec

15. kolo - 19. 12. 2020

Příbram - Plzeň
Teplice - Jablonec
Pardubice - Č. Budějovice
Slavia - Olomouc
Slovácko - Karviná
Ostrava - Sparta
Opava - Zlín
Liberec - Bohemians
Ml. Boleslav - Brno

16. kolo - 30. 1. 2021

Karviná - Slavia
Č. Budějovice - Teplice
Jablonec - Příbram
Sparta - Ml. Boleslav
Brno - Liberec
Bohemians - Slovácko
Olomouc - Opava
Zlín - Ostrava
Plzeň - Pardubice

17. kolo - 6. 2. 2021

Teplice - Karviná
Pardubice - Příbram
Slavia - Jablonec
Slovácko - Č. Budějovice
Ostrava - Plzeň
Opava - Brno
Liberec - Zlín
Ml. Boleslav - Olomouc
Sparta - Bohemians