I.B třída, SKUPINA A - 6. kolo

Krásné Loučky - Město Albrechtice 2:0 (0:0), branky: 75. Juřina, 78. Fiurášek, ČK: 89. Chudický (K. L.).

Vítkov - Slavia Opava 3:3 (2:0), 12. Dohnálek, 34. Pokorný, 81. L: Pavlíček - 53. Mantey z pok. kopu, 73. Maisel, 86. M. Pavlíček.

Velké Heraltice - Žimrovice 1:2 (1:1), 16. Zemborski - 10. Hoferek, 73. Kuděla.

Zlatníky - Chomýž 3:1 (1:0), 28. Levay 71. Korbel, 87. Ležák - 84. Klement z pok. kopu, ČK: 88. P. Baczke (Ch.).

Krnov B - Jindřichov 1:2 (1:1), 18. Urban - 44. Jan Hanslík, 58. Starý.

SO Bruntál B - Hlavnice 2:1 (0:1), 75. Snokrot, 85. Šanda - 27. Klein.

Budišov nad Budišovkou - Velké Hoštice 6:3 (3:2), 8. Černoch, 41. Kostera, 42. Levák, 62. Modelský, 73. Pizur, 77. Kuric - 33. a 61. K. Jaroš, 44. Pfleger.

TABULKA

I.B třída, skupina AZdroj: Deník

SKUPINA B - 6. kolo:

Ostrava-Jih - Šilheřovice 3:1 (0:1), branky: 50. Gaži, 68. Stojan, 77. Janošec - 35. Manďák, ČK: 54. Valík (Š.).

Klimkovice - Bohuslavice 1:3 (1:1), 43. Bednář - 45. T. Štefek, 59. Rom. Štefek, 87. Benek.

Chuchelná - Krásné Pole 1:3 (1:2), 10. Honěk - 14. Ševčík, 38. Mašlanka, 58. Zábranský.

Strahovice - Darkovice 2:1 (0:1), 49. P. Beneš, 62. D. Beneš - 32. Voldán, ČK: 87. Vyletělek (D.).

Kozmice - Hrabová 4:3 (2:0), 14. Kania, 45. Felgenträger, 71. Remeš, 74. Mlýnek - 67. Šimon z pok. kopu, 80. Ročňák, 88. Loska.

Zápasy Svinov - Hať a Slavoj Rychvald - Třebovice odloženy na 30. září.

TABULKA

I.B třída, skupina BZdroj: Deník

SKUPINA C - 6. kolo:

Staříč - Nýdek 3:3 (0:2), branky: 49. Míček, 63. Kaulinec, 77. Musálek - 27. a 83. Příborský, 17. Mendrok.

Vendryně - Horní Suchá 1:3 (1:1), 28. Divina - 60. a 66. (penalta) Wojtyna, 29. Janiszewski.

Sedliště - Lok. Petrovice B 3:1 (0:1), 60. Papřok, 72. Slíva, 80. Tesařík - 17. Molnári.

Petřvald u K. - Řepiště 0:9 (0:2), 46., 50. a 58. Stanovský, 52., 56. a 71. Kyselý, 14. Zaremba, 18. Tchuř z pok. kopu, 69. Bielik z pok. kopu.

Mosty - Věřňovice 0:3 (0:0), 53. a 69. J. Kubiš, 56. Swaczyna.

Záblatí - Oldřichovice 4:1 (1:1), 85. a 87. Skokan, 20. Šindler, 48. Pilch - 23. Niemiec.

Inter. Petrovice - Raškovice 4:2 (1:0), 24. a 72. Varga, 54. a 59. Czyž - 68. Tobiáš z pok. kopu, 74. Žáček.

TABULKA

 I.B třída, skupina CZdroj: Deník

SKUPINA D - 6. kolo:

Veřovice - Tichá 4:1 (2:1), branky: 11. a 64. Rad. Košelík, 37. Gold, 76. Kupčák - 25. Svoboda.

Kopřivnice - Lískovec 1:3 (0:2), 59. Kalich - 8. Pitucha, 42. Hlavatík, 64. Papřok.

Fryčovice - Tísek 3:1 (3:0), 25. Volný, 29. Urbiš, 39. Srubek - 81. Šebák.

Jeseník n. O. - Starý Jičín 1:2 (1:1), 41. Grulich - 6. Bartoň, 82. Hrubý.

Spálov - Vlčovice 0:2 (0:1), 30. Polášek, 51. Světlík.

Mořkov - Skotnice 4:1 (3:1), 10. a 23. Vahalík, 38. Galia, 66. Kudělka - 44. Končal.

Kozlovice - Ostravice 1:4 (0:2), 63. Holub - 12., 69. a 83. Stýskala, 26. Hruška.

TABULKA

I.B třída, skupina DZdroj: Deník