FC Libhošť – SK Stonava 2:4 (2:2)

Trenér Stonavských Miroslav Sikora nabádal své hráče, aby si na závěr sezony zahráli pěkný bezstarostný fotbal a jeho svěřenci jej poslechli. Hráli s chutí, bez zábran, kombinovali ostošest a předváděli nápadité akce. „Takhle kdybychom hráli celou sezonu, tak skončíme třetí,“ smál se kouč Stonavy.

Libhošť naproti tomu praktikovala jen dlouhé nákopy. „Až jsem se divil, jak s takovým stylem hry může mít soupeř v tabulce tolik bodů,“ podivoval se Sikora. Stonavští obránci a brankář však valnou většinu těchto nákopů sbírali a zakládali akce svého mužstva. První brankové vyústění měla akce z 10. minuty. To se dostal na dostřel kanonýr Frait a zkušeně obstřelil bránícího beka i gólmana – 0:1.

O deset minut později ovšem přišla zbytečná ztráta míče, následoval dlouhý nákop do vápna Stonavy (jak jinak) a tentokrát si stopeři nabíhajícího Buriána nepohlídali. Museli faulovat. Glogár sice penaltu chytil, ale Čapka si balon sám dorazil do sítě – 1:1.

Hosté se nepoučili a ve 37. minutě jim za záda propadl dlouhý nakopnutý centr z kopačky Brože. Míč převzal Jachník a Glogár jej musel faulovat. Sice se dušoval, že zasáhl balon, ale rozhodčí byl jiného názoru a kromě pokutového kopu vykázal Glogára předčasně ze hřiště. Krumpolc druhou penaltu už proměnil – 2:1.