Ve Vratimově zaznamenali výraznou výhru v poměru 4:0. Trenér Netolička měl poslední možnost vyzkoušet hráče na různých postech a toho stoprocentně využil. Téměř všichni podali dobrý výkon a před startem sezony mu tím zamotali hlavu.

Ve Vratimově držel domácí tým, který hraje krajský přebor, s Indiány krok pouze necelý poločas. Havířovany poslal do vedení kanonýr Punčochář. Stejný hráč přidal ve druhém poločase i druhý gól a pak už měli hosté jednoznačně navrch. Třetí gól dal Šrámek, na konečných 0:4 upravil po samostatné akci Kisel.

Trenér Netolička zúžil před týdnem havířovský kádr na sedmnáct jmen. O místo v brance se budou ucházet Eliáš a Pacanovský. V obraně se počítá s Orlickým, Valovým, Škodou, Adamem a Hančinem. K dispozici by měli být dále záložníci Hromada, Kisel, Giňa, Šrámek, Lakatos, Holý. V útoku se budou snažit zajistit patřičný příděl gólů Punčochář, Starý, Bartoš a Frait.

Ani tento stav nemusí být konečný. Vedení klubu už jedná o případném příchodu Pěgřima z Fulneku, který si zahrál poločas proti Vratimovu a vyloučeno není ještě další posílení.