Zdařilou premiéru v brance Premia si odbyl jednadvacetiletý Lukáš Glogár. Poprvé v dresu Premia nastoupil také reprezentant Filip Macek, který se po zahřívacím úvodním utkání blýskl pěti brankami v síti domácích Neratovic. Premium si po zaváhání Poličky upevnilo vedoucí pozici v ligové tabulce. Ještě neztratilo ani bod.


Adria Nový Bor – Premium Stonava 1:4 (1:1)


V utkání bylo Premium aktivnějším celkem. Domácí šli v 8. minutě po první střele mezi tyče do vedení, ale to jim dlouho nevydrželo. Za dvě minuty uvolnil Hnilo na levém křídle Stachela, který z velkého úhlu vyrovnal. Poté převzali iniciativu Stonavští a po přestávce naplno rozbalili své umění.


Hráči hýřili aktivitou a Nový Bor jen bránil. Ve 29. minutě se krásnou ranou z dálky trefil přesně do pravé šibenice kapitán Premia Hnilo a o tři minuty později tentýž hráč dorazil do sítě svou předchozí brankářem vyraženou střelu – 1:3. Domácí se na výraznější tlak nezmohli a naopak ve 37. minutě pojistil vítězství Premia umístěnou střelou k tyči Wdówka.


Branky: 8. Moučka – 29. a 32. Hnilo, 10. Stachel, 36. Wdówka.


Fenix Neratovice – Premium Stonava 0:8 (0:5)


Druhé utkání bylo jednoznačnou záležitostí favorizovaných hostů. Výsledek je pro domácí tým krutý i s přihlédnutím k tomu, že si dali několik vlastních branek! V 5. minutě vypíchl domácím míč Wdówka, přihrál Mackovi, ten mu chtěl přihrát zpět a dobíhající domácí hráč si míč srazil do vlastní sítě poprvé. O minutu později trefil Wdówka tyč domácí branky. V 9. minutě se znovu prosadil Macek a střelou z úhlu zvýšil na 2:0 pro Premium.


Hned za pár vteřin stál Macek na konci nádherné kombinace na jeden dotek a vstřelil třetí branku Premia. Když pak ve 14. minutě Hnilo lehce tečoval Vlčkovo nahození a zvýšil na 4:0 pro Premium, bylo rozhodnuto.


Ve druhém poločase Premium dominovalo stejně jako v tom prvním. Odevzdaní domácí se nezmohli na nic a Glogár si tak vychytal své první čisté konto.


Branky: 5., 9., 10., 20. a 37. Macek, 14. a 40. Hnilo, 30. Wdówka.


Stonava: Glogar – Vlček, Hnilo, Stachel, Macek – Sikora, Neuman, Wdówka.