MFK HAVÍŘOV
MS divize starších dorostenců:
FK Bystřice p. H. – MFK Havířov 1:1
Branka MFK: Vala
MS divize mladších dorostenců: FK Bystřice p. H. – MFK Havířov 3:1
Branka MFK: Suranovský
Krajský přebor starších dorostenců: FC Kopřivnice – MFK Havířov B 2:6
Branky MFK: Kubiena 3, Richter, Uherčík, Pecha
Krajský přebor mladších dorostenců: FC Kopřivnice – MFK Havířov B 1:16
Branky MFK: Bandy 6, Vachtarčík 4, Sideropulos 2, Ledvina, Bindač, Czarny, vlastní
MS divize starších žáků: MFK Havířov – Valašský FC Rožnov 1:1
Branka MFK: Hetto
MS divize mladších žáků: MFK Havířov – Valašský FC Rožnov 3:0
Branky: Kubiena 2, Jurčík
Krajská soutěž starších žáků: MFK Havířov B – MFK OKD Karviná C 0:5
Branky: nehlášeny
Krajská soutěž mladších žáků: MFK Havířov B – MFK OKD Karviná C 2:3
Branky: Všetička, vlastní – Kurz 2, Leibl

ČSAD HAVÍŘOV
Krajský přebor starších dorostenců:
ČSAD Havířov – MSA Dolní Benešov 4:0
Branky: Sajdák 2, Smolík 2
Krajský přebor mladších dorostenců: ČSAD Havířov – MSA Dolní Benešov 0:3

MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců:
FC Vyškov – MFK OKD Karviná 0:2
Branky: Koutný, Baláž
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: FC Vyškov – MFK OKD Karviná 4:1
Branka MFK: Marek
Krajský přebor starších dorostenců: Slavoj Bruntál – MFK OKD Karviná B 2:4
Branky MFK: Koutný 2, Mozol, Michalík
Krajský přebor mladších dorostenců: Slavoj Bruntál – MFK OKD Karviná B 1:1
Branka MFK: Seget
Krajský přebor starších žáků: MFK OKD Karviná B – ŠSK Bílovec B 1:0
Branka MFK: Gizara
Krajský přebor mladších žáků: MFK OKD Karviná B – ŠSK Bílovec B 1:4
Branka MFK: Řapek

SLAVIA ORLOVÁ
Krajská soutěž dorostenců:
FK Staříč – Slavia Orlová 2:4
Branky Slavie: Pecha 2, Gorniak, Bojda
Krajská soutěž starších žáků: Slavia Orlová – Fotbal Frýdek-Místek C 2:1
Branky Slavie: Blažek 2
Krajská soutěž mladších žáků: Slavia Orlová – Fotbal Frýdek-Místek C 0:3

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž dorostenců:
IRP Český Těšín – FK Bohumín 0:10
Branky: Chalkidis 5, M. Kroščen 2, Novák, Tomáš a Michal Maloňovi
Krajská soutěž starších žáků: IRP Český Těšín – Inter Petrovice 3:0
Branky: Lačík 2, Krasniči
Krajská soutěž mladších žáků: IRP Český Těšín – Inter Petrovice 2:0
Branky: K. Zogata, Matuszek

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž starších žáků:
FK Bohumín – FC Ostrava-Jih B 2:6
Branky FK: Kalous, Mudra
Krajská soutěž mladších žáků: FK Bohumín – FC Ostrava-Jih B 6:0
Branky: Mudra 3, Kalous 2, Oláh
Krajská soutěž starších žáků: Sokol Hrabůvka – FK Bohumín 3:4
Branky FK: Kalous 2, Pilch, Siuda
Krajská soutěž mladších žáků: Sokol Hrabůvka – FK Bohumín 2:0

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
TJ Petřvald – Sokol Kateřinice 4:0
Branky: Nalevajka 2, Ligocki, Kania
Krajská soutěž starších žáků: TJ Petřvald – Sokol Sedliště 4:2
Branky TJ: Procházka 2, Křibík, Maňák
Krajská soutěž mladších žáků: TJ Petřvald – Sokol Sedliště 3:2
Branky TJ: Citnar 2, Lipka

SLAVOJ RYCHVALD
Krajská soutěž dorostenců:
Avízo Město Albrechtice – Slavoj Rychvald 1:1
Branka Slavoje: M. Lipjak

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
AFC Veřovice – Lokomotiva Petrovice 0:3
Branky: Boháč 2, Funiok

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – Spartak Jablunkov 3:1
Branky Baníku: Kociolek 2, Schindler
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – ČSAD Havířov 5:1
Branky: Šlampiak 2, Chmiel, Izaiáš, Jeriga – Linhart
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – ČSAD Havířov 1:1
Branky: Žyla – Kubovič

FK TĚRLICKO
Krajská soutěž starších žáků:
FK Těrlicko – Durman Staré Město u F-M 3:0
Branky: Fojcik, Jonšta, Valenta
Krajská soutěž mladších žáků: FK Těrlicko – Durman Staré Město u F-M 2:1
Branky FK: P. Jašek, O. Baroň