Pražmo Raškovice – DF Horní Suchá 1:0 (0:0)


Oba celky již měly zajištěnou účast v dalším ročníku I. A třídy, tudíž se dalo předpokládat pohledné utkání bez zbytečné nervozity. Opak byl ale pravdou. Sušané se od úvodu utkání ujali taktovky a měli mírnou převahu, avšak nedokázali zpřesnit finální fázi.


Jako první se do šance dostal Příborský, ale nezvolil přihrávku na volného Przywaru a domácí obrana ho vytěsnila. Hosté byli nadále aktivnější a už zvedali ruce nad hlavu, když se po Przywarově rohu trefil Beránek. Hlavou usměrnil míč pod břevno domácího gólmana, ten se od břevna odrazil za čáru a ven, sudí však gól neuznal. To, že to byla branka, potvrdili po utkání i domácí hráči, avšak asistent rozhodčího neviděl nebo nechtěl vidět míč za čárou.


Do druhé půle nastoupili Sušané tak jako do poločasu prvního a mohli se dostat i do šancí. V prvním případě zatáhl za záchrannou brzdu domácí záložník, když se už Příborský řítil sám na gólmana, ale k údivu hostujících hráčů, lavičky i fanoušků se pouze žlutilo.


Druhý případ byl obdobný, když se za domácí obranu dostal Przywara, domácí bek opět zvolil nečisté zastavení, dokonce mu sezul kopačku, avšak druhý asistent rozhodčího mu oznámil, že si jí sundal za běhu sám… Tou dobou už ale Sušané prohrávali po ojedinělé příležitosti domácích. Po sérii důležitých výher tak přišla hořkost porážky.


Branka: 58. Šebesta. Rozhodčí: Havlík, žluté karty: 0:1, diváci: 150.


H. Suchá: Gradek – Slovík (74. Bebenek), Nový, Janovský, Osika – Przywara, Jeziorski, Kaleta, Mahut (52. Horvát) – Beránek (58. Frkala), Příborský. Trenéři: Pavol Sýkora a Patrik Goj.

Další zápas hraje Horní Suchá v sobotu v Dětmarovicích.