MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK OKD Karviná – Unex Uničov 3:0
Branky: Poštulka 2, Jaworski
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – Unex Uničov 3:0
Branky: Marek 2, Egri
Krajský přebor starších dorostenců: MFK OKD Karviná B – Fotbal Třinec B 4:0
Branky: Zahatlan 2, Skoč, Beránek
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK OKD Karviná B – Fotbal Třinec B 4:1
Branky: Hanzel, Hampl, Černoch, Káňa
Moravskoslezská liga starších žáků: FC Slovácko – MFK OKD Karviná 3:0
Moravskoslezská liga mladších žáků: FC Slovácko – MFK OKD Karviná 10:0
Krajský přebor starších žáků: TJ Nový Jičín – MFK OKD Karviná B 0:0
Krajský přebor mladších žáků: TJ Nový Jičín – MFK OKD Karviná B 2:2
Branky: Špaček, Egri
Krajská soutěž starších žáků: MFK OKD Karviná C – IRP Český Těšín 2:6
Branky: Barčák, Macko – Moskwik 2, Zika 2, S. Zogata, Červeňák
Krajská soutěž mladších žáků: MFK OKD Karviná C – IRP Český Těšín 0:2
Branky: Chloň 2

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK Havířov – SK Hranice 1:0
Branka: Padych
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK Havířov – SK Hranice 5:1
Branky: Bandy 2, Matuský, Hrubeš, Zupko
Krajský přebor starších dorostenců: TJ Nový Jičín – MFK Havířov B 5:0
Krajský přebor mladších dorostenců: TJ Nový Jičín – MFK Havířov B 3:1
Branka: Antl
Moravskoslezská divize starších žáků: SK Hranice – MFK Havířov 5:0
Moravskoslezská divize mladších žáků: SK Hranice – MFK Havířov 1:2
Branky: Dostál, Čižmář
Krajská soutěž starších žáků: MFK Havířov B – FK Staříč 8:2
Branky: Le 2, Urválek 2, Kubiena, Malý, Osvěčík Omasta
Krajská soutěž mladších žáků: MFK Havířov B – FK Staříč 5:1
Branky: Hok 2, Všetička, Šimonek, Poncza

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
H&S Jakubčovice n. O. – Slavia Orlová 4:6
Branky Slavie: Pecha 4, Malík, Chmura
Krajský přebor mladších dorostenců: H&S Jakubčovice n. O. – Slavia Orlová 4:0
Krajský přebor starších žáků: Slavia Orlová – FC Kopřivnice 1:8
Branka Slavie: Lotter
Krajský přebor mladších žáků: Slavia Orlová – FC Kopřivnice 2:5
Branky Slavie: Šeliga, Pajak

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
Sokol Skotnice – FK Bohumín 2:1
Branka FK: M. Maloň

ČSAD HAVÍŘOV
Krajská soutěž dorostenců:
ČSAD Havířov – Spartak Jablunkov 0:2
Krajská soutěž starších žáků: ČSAD Havířov – TJ Petřvald 0:3
Branky: Kašniar, Sekera, R. Citnar
Krajská soutěž mladších žáků: ČSAD Havířov – TJ Petřvald 2:8
Branky: Štromp, Cagáň – Karkoschka 3, R. Citnar 2, J. Citnar, Hanák, Zajíček

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
Biocel Vratimov – TJ Petřvald 4:1
Branka TJ: Pencek

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – FC Kopřivnice 5:2
Branky Lokomotivy: Straník 2, Boháč, Vojáček, Suchánek

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – Inter Petrovice 0:3
Branky: Škovránek 2, Krawczyk
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – Inter Petrovice 4:1
Branky: Izaiáš 3, Duda – Žáček
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – Inter Petrovice 10:3
Branky: Palowski 3, Rychlý 3, Chromík, Žyla, Macháček – M. Janík 2, Ferenz

FK TĚRLICKO
Krajská soutěž starších žáků:
Staré Město u F-M – FK Těrlicko 3:0
Krajská soutěž mladších žáků: Staré Město u F-M – FK Těrlicko 8:0