EPO Frenštát p. R. – Lok. Petrovice 2:0 (0:0)

„Upřímně – nedařilo se nám zhola nic. Především nám scházel důraz v koncovce, taková ta zarputilost dohrát akci. To tentokrát na hřišti nebylo,“ přiznal sekretář petrovického klubu Bruno Kencki, že Lokomotiva si ve Frenštátě nezasloužila vyhrát.


Bodovat možná, poněvadž domácí nic světoborného nepředvedli. „Byl to zápas o prvním gólu. Bohužel jsme ale osudnou chybu udělali jako první my, domácí nás za ni potrestali a to už jsme tušili, že je dobrý výsledek víceméně ztracen,“ připustil Kencki.


Petrovičtí měli ve Frenštátě převahu, drželi míč, ale územní převaha bez finální fáze je k ničemu, to ví i začínající fotbalista.


Navíc v 61. minutě se hosté dopustili oné fatální chyby, kdy Sabela vyhodil míč, P. Klimek se rozhlížel, komu by jej dále rozehrál, ale škobrtnul, balon mu vzal rychlík Košelík a předložil jej do prázdné brány Černochovi – 1:0.


Do té doby se domácí nedostali absolutně k ničemu, kromě rohových kopů. Petrovice stihly naproti tomu zasklít tři slušné možnosti – Miko mířil nad, Kumpána vychytal výtečný gólman Sypták a Šuster z deseti metrů vyslal na bránu místo tvrdé bomby jen takovou plašmušku.


Hezkou ranou se ještě prezentoval Anastazovský, Sypták konečky prstů vytlačil míč na roh. Převaha Petrovic pak pokračovala i po gólu, ale Lukan s Urbanem také na Syptáka nevyzráli. Při hře vabank pak vrátil Černoch Košelíkovi gólovou nahrávku do prázdné brány a Petrovičtí zůstali bez bodů.

Branky: 61. Černoch, 88. Košelík. Rozhodčí: Latoň, žluté karty: 2:4, diváci: 180.


Petrovice: M. Sabela – Anastazovský (78. Funiok), Bernatík, R. Bielan, P. Klimek – Miko, Dittrich, Lukan, Kumpán – Šuster, Urban. Trenér: Dušan Kohut.


Další zápas hrají Petrovice v neděli v Pusté Polomi.