BFK Frýdlant n. O. – Baník Albrechtice 3:1 (1:0)

Než se hosté rozkoukali, už prohrávali. Gólmna Chlebek špatně vyrazil míč a domácí Faldyna otevřel do prázdné branky skóre – 1:0. Po této brance měli hosté herně mírně navrch, ale jedinou vážnější střelu Sikory domácí brankář zlikvidoval.


Ve druhé části pokračovali Albrechtičtí v aktivitě a byli za to odměněni vyrovnávacím gólem. V 74. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Novák a nechytatelnou bombou srovnal stav na 1:1.


Hosté se ještě nestačili doradovat a už znova prohrávali. Sudí pustil faul na stopera Neumana a Faldyna po sólu upravil na 2:1.


Od tohoto okamžiku přestali albrechtičtí fotbalisté hrát a jejich výkon upadl do podprůměru. Po dalším chybném vyběhnutí Chlebka inkasovali hosté ještě jeden gól a domů se vraceli s prázdnou.


„Než jsme inkasovali podruhé, hráli jsme celkem dobře. Pak jsme se položili a zápas dohráli z povinnosti. Nechci si stěžovat na rozhodčí, protože je to zbytečné, ale tady jsme asi ani bodovat nemohli,“ řekl zklamaný a rozladěný kouč Albrechtic Bronilsav Šimša.


Branky: 2. a 75. Faldyna, 83. Šigut – 74. Novák. Rozhodčí: Kypús, žluté karty: 1:3, červené karty: Šigut – Smékal, diváci: 280.


Albrechtice: Chlebek – Čoček, Neuman, Sikora, Čubok – Hánl (20. Kulhánek), Dorozlo, Smékal, Novák – Kociolek (46. Orlický), Wojtyna. Trenéři: Petr Válek a Bronislav Šimša.


Další zápas hrají Albrechtice v neděli s Bohumínem.