SK Čeladná – Baník Albrechtice 2:1 (1:0)

Domácí měli v prvním poločase mírnou převahu. Hráli však pouze po vápno a žádnou velkou šanci si nevytvořili. Přesto se ujali vedení, když se ve 23. minutě trefil po centru Rodek. Albrechtičtí se v útočné fázi neprosadili vůbec, takže nemohli pomýšlet na změnu skóre.

Ve druhé půli se hra zcela vyrovnala. Velkou šanci skórovat měl Novák, ale ten vhodný okamžik k zakončení prováhal.

V 72. minutě přišla pro hosty další komplikace, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Čoček. Baník přesto nesložil zbraně, začal hrát na tři útočníky a vytvářel si tlak.

Jenže domácí přesilovku využili ke zvýšení náskoku, když v 77. minutě potrestal chybnou rozehrávku opět Rodek.

Zvýšená aktivita přinesla hostům snížení, o které se postaral Novák. V samotném závěru mohly Albrechtice dokonce vyrovnat, jenže hlavička střídajícího Hánla skončila jen na tyči, takže se z výhry radovali domácí.

„Byl to zcela vyrovnaný zápas, ve kterém vyhrál šťastnější tým,“ mínil po utkání trenér Baníku Bronislav Šimša.

Branky: 23. a 77. Rodek – 83. Novák. Rozhodčí: Těšina, žluté karty: 2:4, červená karta: 72. Čoček (A.), diváci: 100.

Albrechtice: Hekera – Čoček, Neuman, Sikora, Čubok – Kulhánek (46. Dorozlo), Smékal, Stachel, Novák – Kociolek (75. Hánl), Hovůrka (83. Wojtyna). Trenér: B. Šimša.

Další zápas hrají Albrechtice v sobotu v Hradci n. M.