DF Horní Suchá – FC Libhošť 3:1 (1:1)


Hned v úvodu si domácí vypracovali tlak i šance. Ty ale neproměnili. „To se nám nestalo poprvé, přes zimu na tom musíme zapracovat,“ podotkl kouč Sušanů Pavol Sýkora.


Na úvodní gól domácím tak nahrál paradoxně gólman hostů, kterému se nepodařil odkop od branky. Ten zachytil Kaleta, postupoval sám na bránu, ale doběhli ho hostující beci, takže Kaleta míč raději naservíroval Przywarovi, který vstřelil gól – 1:0.


I nadále byli díky nemohoucnosti hostů lepším celkem „Františci“. Postupem času se však ze hřiště začali vytrácet. Libhošť toho využila a za ruku ve vápně se dočkala penalty, kterou ale Gradek vyrazil, jenže než se domácí stačili vzpamatovat, dobíhající Tomšík přeci jen srovnal 1:1.


Do druhé půle vstoupili domácí s jasným cílem vyhrát. Hosté si mohli opravdu připadat jako v Kouzelné školce, neboť domácí „Františci“ jim udělovali lekci z držení míče.


Když už se jim ale podařilo konečně proniknout do vápna, zranili při tom gólmana Gradka, který musel odstoupit ze hry. Má prasklou pravou lopatkou.
Do branky tak při neúčasti Cachla a nachlazení Majora musel asistent trenéra Patrik Goj! Domácí se hostům pomstili fotbalově. Nejprve jim po kombinaci s Przywarou dal druhý gól Kaleta a pak přidal pojistku Frkala.


Domácí obrana, drigovaná z brány zkušeným Gojem, hosty k ničemu podstatnému nepustila.


Branky: 15. Przywara, 72. Kaleta, 90. Frkala – 32. Tomšík. Rozhodčí: Mikeska, bez žlutých karet, diváci: 100.


H. Suchá: Gradek (65. Goj) – Osika, Miczka, Nový, Bebenek – Horvát (52. Příborský), Jeziorski, Janovský, Zima – Kaleta (78. Frkala), Przywara. Trenéři: Pavol Sýkora a Patrik Goj.