Na podzim se stal jedním ze základních stavebních kamenů fotbalové jedenáctky trenéra Čestmíra Kročila. "Na kluky jsem si nemusel ani moc zvykat. Všechno šlo jako na drátkách. Povedly se nám vstupní zápasy a pak to frčelo," pochvaloval si Jaworski pohodu v týmu.

V Karviné se podle něj hraje jiný fotbal než v Třinci. "Kombinačně lepší. V Třinci jsme to spíš nakopávali a ubojovávali. Tady si dáváme balon po zemi do nohy, s klukama se mi spolupracuje perfektně. Věřím, že na jaře naši pozici potvrdíme," doufá ve stejný bodový zisk jako na podzim forvard dorostenecké Karviné.

Ten se v posledním kole mužské I.B třídy dokonce už objevil v sestavě trenéra Marka Bielana. "Hned jsem dal gól. Ale soupeř nebyl nic moc. Úroveň I.B třídy je podle mě horší než dorostenecké divize. Proto bych se rád dostal do A-týmu pro druhou ligu. Občas už se s áčkem připravuji, tréninky jsou docela těžké, ale nebojím se toho. V zimní přípravě pořádně zamakám a po sezoně bych se rád dostal do kádru," maluje si Zdeněk Jaworski příští sezonu v růžových barvách. Ostatně proč by se nemohl prosadit? V kádru trenéra prvního mužstva Leoše Kalvody figurují další mladíci, kteří ještě nedávno hrávali za dorost, například Jursa s Knötigem.