Zápas Orlové s Horní Suchou byl předehrán již dříve, což umožnilo dorostencům Baníku dohnat pořádající tým v tabulce.

Ostravští mladíci, hrající druhou dorosteneckou ligu, si poradili s účastníkem krajského přeboru z Bohumína 3:2, když už v poločase vedli 3:0. Bohumín jako by byl týmem druhých poločasů. V tom druhém byl totiž jasně lepší, soupeře přehrál a mohl i vyhrát, natož vyrovnat. Něco podobného se mu přihodilo i v jednom z předchozích duelů, přesněji v tom s petrovickou Lokomotivou, kdy také prohrál 2:3 po poločase 0:3.

Druhé utkání mezi Dětmarovicemi a Čeladnou skončilo smírně 3:3. Vyrovnaný zápas byl pro oko diváka pohledný, padlo i dost branek, které okořenily v rychlém tempu hrané utkání. Díky dvěma gólům se do vedení v tabulce střelců dostal kanonýr Čeladné Neuwirt.

V tabulce ještě stále zbývá otazník v podobě nesehraného utkání Čeladné s Petrovicemi. Oba kluby se na turnaji dohodly na odehrání zápasu ve čtvrtek na umělce v Karviné, ale nakonec z toho sešlo. „Čeladné hrozí kontumace, protože předtím k zápasu nepřijela, my jí však nabízíme volný termín 6. března. Petrovice předběžně souhlasily, ale záleží na domluvě obou týmů. My těch volných termínů moc nemáme. Pokud se zápas neuskuteční do dvou týdnů, vyhrají Petrovice 3:0,“ upřesnil sekretář pořádajícího klubu z Orlové Josef Štěpánek, jak se bude postupovat.

Výsledky 6. kola: Bohumín – dorost Baníku Ostrava 2:3 (Foltýn, Kubán – Viktory, Laryš, Psik), Čeladná – Dětmarovice 3:3 (Neuwirt 2, Remiš – Špička, Hrčkulák, Maleňák), Orlová – H. Suchá 2:0 (předehráno), Petrovice měly volno.