MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK OKD Karviná – FK Bystřice p. H. 7:0
Branky: Poštulka 3, Janík, Koutný, Javorský, Wojaczek
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – FK Bystřice p. H. 4:0
Branky: Fischbach, Doležal, Hankus, Egri
Krajský přebor starších dorostenců: MFK OKD Karviná – Heřmanice 3:2
Branky: Gorniok 2, Otisk
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – Heřmanice 11:0
Branky: Chajdák 6, Třaskalík, Owczarzy, Ryšavý, Malatinský, Gizara
Moravskoslezská liga starších žáků: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 2:3
Branky: Kloda, Wenglorz, Kurušta
Moravskoslezská liga mladších žáků: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 5:1
Branka: Mikulec
Krajská soutěž starších žáků: MFK OKD Karviná – Sokol Dobrá 5:0
Branky: Kubiš 2, Derík, Koniuch, Kolek
Krajská soutěž mladších žáků: MFK OKD Karviná – Sokol Dobrá 8:1
Branky: Kielkowski 5, Galusek, Michalička, Galusek

FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců:
Biocel Vratimov – FK Bohumín 3:4
Branky: M. Gábor 2, Kačica, Prachař

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
AFC Veřovice – TJ Petřvald 1:3
Branky: Kawulok, Frosztega, Procházka
Krajská soutěž starších žáků: TJ Petřvald – FK Staříč 0:0
Krajská soutěž mladších žáků: TJ Petřvald – FK Staříč 2:0
Branky: Karkoschka, Zajíček

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – Inter Petrovice 1:1
Branky: Kříž – Krawczyk

INTER PETROVICE
Krajská soutěž starších žáků:
Fotbal Frýdek-Místek C – Inter Petrovice 7:1
Branka: Žáček
Krajská soutěž mladších žáků: Fotbal Frýdek-Místek C – Inter Petrovice 11:1
Branka: Vavroch

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – EPO Frenštát p. R. 4:2
Branky: A. Pařík 2, vlastní, Hladík
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – FK Těrlicko 4:1
Branky: Duda, Šved, Izaiász, Palowski – Gansler
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – FK Těrlicko 9:0
Branky: Koziel 3, Kvapil 2, Mokrosz 2, Parchanski, Kiler

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK Havířov – SK Zábřeh 2:3
Branky: Pištěk, Kovacs
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK Havířov – SK Zábřeh 4:1
Branky: Vachtarčík 2, Bandy 2
Krajský přebor starších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK Havířov B 7:3
Branky: Milo, Michálek, Probosz
Krajský přebor mladších dorostenců: FC Ostrava-Jih – MFK Havířov B 4:2
Branky: Vacek, Kukuczka
Moravskoslezská divize starších žáků: Sigma Olomouc B – MFK Havířov 4:3
Branky: Omasta, Procházka, Hetto
Moravskoslezská divize mladších žáků: Sigma Olomouc B – MFK Havířov 1:2
Branky: Pawlovski, Jurásek
Krajská soutěž starších žáků: MFK Havířov B – IRP Český Těšín 1:0
Branka: Kubecki
Krajská soutěž mladších žáků: MFK Havířov B – IRP Český Těšín 1:2
Branky: Běčák – Muryc, J. Zogata

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
SK Brušperk – Slavia Orlová 5:5
Branky: Pecha 4, Bojda
Krajský přebor mladších dorostenců: SK Brušperk – Slavia Orlová 2:2
Branky: Kadlčík, Hampl
Krajský přebor starších žáků: Slavia Orlová – MFK OKD Karviná 2:3
Branky: nehlášeno – Puchel, Cileček, Chnúrik
Krajský přebor mladších žáků: Slavia Orlová – MFK OKD Karviná 1:5
Branky: nehlášeno – Egri 4, Berešík

ČSAD HAVÍŘOV
Krajská soutěž dorostenců:
ČSAD Havířov – Staré Město u F-M 3:0
Branky: Linhart 2, Čopák
Krajská soutěž starších žáků: ČSAD Havířov – Staré Město u F-M 0:2
Krajská soutěž mladších žáků: ČSAD Havířov – Staré Město u F-M 0:0