MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK OKD Karviná – FC Přerov 5:1
Branky: Škuta 2, Poštulka, Jaworski, Otisk
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK OKD Karviná – FC Přerov 2:0
Branky: Legierski, Šiška
Krajský přebor starších dorostenců: MFK OKD Karviná B – FK Krnov 2:1
Branky: Zahatlan 2
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK OKD Karviná B – FK Krnov 14:1
Branky: Owczarzy 4, Ryšavý 4, Hanzel 2, Blaho 2, Toman, Helvín
Moravskoslezská liga starších žáků: HFK Olomouc – MFK OKD Karviná 1:1
Branka: Šlampiak
Moravskoslezská liga mladších žáků: HFK Olomouc – MFK OKD Karviná 1:1
Branka: nehlášeno
Krajský přebor starších žáků: Spartak Jablunkov – MFK OKD Karviná B odloženo
Krajský přebor mladších žáků: Spartak Jablunkov – MFK OKD Karviná B odloženo
Krajská soutěž starších žáků: MFK OKD Karviná C – FK Staříč odloženo
Krajská soutěž mladších žáků: MFK OKD Karviná C – FK Staříč odloženo

MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců:
MFK Havířov – FK Bystřice p. H. 3:3
Branky: Kubiena, Baláž, Zupko
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: MFK Havířov – FK Bystřice p. H. 8:0
Branky: Vachtarčík 4, Bandy 3, Jašek
Krajský přebor starších dorostenců: Olympia Bruntál – MFK Havířov B 0:1
Branka: nehlášeno
Krajský přebor mladších dorostenců: Olympia Bruntál – MFK Havířov B 1:5
Branky: nehlášeno
Moravskoslezská divize starších žáků: SFC Opava B – MFK Havířov 0:0
Moravskoslezská divize mladších žáků: SFC Opava B – MFK Havířov 1:1
Branka: Uherčík
Krajská soutěž starších žáků: MFK Havířov B – TJ Petřvald 8:2
Branky: Jurčík 3, Kubiena 2, Le 2, Osvěčík – Pavlas, Sekera
Krajská soutěž mladších žáků: MFK Havířov B – TJ Petřvald 0:2
Branky: Lipka 2

SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců:
SK Kravaře – Slavia Orlová 3:3
Branky: Žíla 2, Danel
Krajský přebor mladších dorostenců: SK Kravaře – Slavia Orlová 4:6
Branky: Hampl 2, Zbortek, Sobotík, Gabzdyl, Lobodinský
Krajský přebor starších žáků: Slavia Orlová – Slavia Opava 4:1
Branky: Kaločay 2, Konderle, Suchánek
Krajský přebor mladších žáků: Slavia Orlová – Slavia Opava 2:6
Branky: Pajak, Zajonc

IRP ČESKÝ TĚŠÍN
Krajská soutěž starších žáků:
Fotbal Frýdek-Místek C – IRP Český Těšín 3:0
Krajská soutěž mladších žáků: Fotbal Frýdek-Místek C – IRP Český Těšín 1:1
Branka: Chloň

ČSAD HAVÍŘOV
Krajská soutěž dorostenců:
ČSAD Havířov – EPO Frenštát p. R. 5:1
Branky: Sajdak 2, Smolík 2, Linhart
Krajská soutěž starších žáků: ČSAD Havířov – FK Těrlicko 2:0
Branky: J. Tomica, Kvapil
Krajská soutěž mladších žáků: ČSAD Havířov – FK Těrlicko 8:0
Branky: Klimeš 2, Šlauf 2, P. Štromp, J. Štromp, Ptáček, Cagáň

TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců:
Sokol Skotnice – TJ Petřvald 2:1
Branka: J. Kostka

LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Lokomotiva Petrovice – FK Bohumín 1:3
Branky: Suchánek – M. Gábor 2, Meliš

INTER PETROVICE
Krajská soutěž dorostenců:
Staré Město u Frýdku – Inter Petrovice 2:1
Branka: Krawczyk
Krajská soutěž starších žáků: Staré Město u Frýdku – Inter Petrovice 2:0
Krajská soutěž mladších žáků: Staré Město u Frýdku – Inter Petrovice 1:3
Branky: Ferenz 2, Staníček

BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců:
Baník Albrechtice – FK Kopřivnice 2:1
Branky: Antolík, M. Pařík
Krajská soutěž starších žáků: Baník Albrechtice – Sokol Dobrá 1:1
Branka: Izaiáš
Krajská soutěž mladších žáků: Baník Albrechtice – Sokol Dobrá 5:0
Branky: Žyla 3, Kvapil, Mokrosz