Týdenní program měli Karvinští zpestřen sáhodlouhým sledováním svého nezáživného utkání se Spartou B. „Rozebírali jsme si to dlouho. Proběhly i individuální pohovory. Takhle to přeci nejde. Přišlo hodně diváků a já se nedivím, že odcházeli zklamaní a naštvaní. Nepředvedli jsme výkon, hodný jména Karviné,“ nemohl být spokojen trenér Balcárek.


Boj o karvinského diváka tedy bude nadále pokračovat, ovšem ještě předtím se musí Karvinští popasovat s důraznou hrou žižkovské Viktorie. „Hráče jsem už upozornil, že pokud chtějí uspět, musí podat ne stoprocentní, ale stodvacetiprocentní výkon. Na Žižkově se hraje velice obtížně. Musíme být maximálně důrazní, ne jako proti Spartě B, kde jsme nebyli důrazní vůbec,“ porovnával Balcárek.


Na svém prozatimním cíli dát ve zbytku soutěže šanci všem hráčům se nic nemění. „Pořád platí, že chci vidět v akci všechny. Už jsem si udělal obrázek o tom, kde nás tlačí bota, ale ventilovat do médií to zatím nebudu. Musíme si vše probrat s vedením klubu. Kádrové změny každopádně budou,“ ujistil kouč MFK OKD.


Tentokrát však budou změny v sestavě vynuceny spíš než podaným výkonem proti rezervě Sparty hlavně stavem zraněných hráčů. „Staš i Štajer se nám zranili, Gottwald je pořád mimo, ale aspoň už začal s tréninkem Jursa. I tak jedeme na Žižkov s torzem hráčů, sám jsem zvědav, jak se s tím hráči popasují,“ vypočítával Balcárek. Otazník tak už visí jen nad Fickem.