Baník Albrechtice – TJ Háj ve Slezsku 2:1 (1:1)

Po výhře nad favorizovaným Novým Jičínem začali domácí sebevědomě a v 9. minutě mohl Klus otevřít skóre. O šest minut později už se Albrechtičtí radovali. Obrana Háje zapomněla na Nováka a ten pohodlně otevřel skóre – 1:0.

Hosté poprvé zahrozili až ve 26. minutě a hned vyrovnali. Prokša v tutovce nezaváhal a s přehledem vyrovnal na 1:1. O chvíli později se stejný hráč řítil sám na brankáře Jačka a ten ho tentokrát vychytal.

Domácí vyráběli nadále v defenzivě hrubé nedostatky, takže ve 40. minutě byl Jaček nucen likvidovat další sólo, tentokrát Trupla.

Branky: 15. Novák, 70. Horňáček – 26. Prokša. Rozhodčí: Galásek, žluté karty: 2:1, diváci: 80.

Albrechtice: Jaček – Dorozlo, Neuman, Szmek, Vágner – Novák, Stachel, Smékal, Klus (61. Horňáček) – Goj, Wojtyna (90. Čubok). Trenér: Tomáš Červenka.

Další zápas hrají Albrechtice v sobotu v Českém Těšíně.