Nejlepšího hráče Karviné vybírali samotní fanoušci a příznivci klubu na základě internetového hlasování. Evidetně fotbalu rozumí, neboť na prvních místech se umístili hráči jako Milosavljev, Opic, Buryán, Pavlík, Jursa či Kučera, kteří patřili k lepším hráčům týmu.


V anketě hlasovalo celkem 365 fandů a fanynek, kteří dali nejvíce hlasů Vladanu Milosavljevovi. Ten získal 382 bodů, druhý skončil stoper Jan Buryán s 357 body a třetí nejlepší střelec mužstva Martin Opic, který dostal 283 bodů.


Každý fanoušek hlasoval pro tři nejlepší hráče dle svého uvážení, přičemž nejlepší hráč získal 3 body, druhý dva body a třetí jeden bodík.


„Jsem velmi rád, že jsem tuto cenu získal. Děkuji všem, kteří pro mě hlasovali. Vždy se snažím podávat co nejlepší výkony na hřišti. A můžu slíbit, že nejinak tomu bude i v následující sezóně. Chci navázat na své vydařené účinkování v dresu Karviné a být ještě lepší,“ vyjádřil se pro klubový web z dalekého Bělehradu, kde tráví dovolenou, Vladan Milosavljev.


MFK OKD již také vylosoval tři výherce hlasování, kteří se mohou těšit na denní poukaz do Lázní Darkov a sezonní permanentku na utkání týmu. Jsou jimi David Kondziolka, Petra Vaisová a Renáta Kolínská.

Konečné pořadí hlasování:
Vladan Milosavljev – 382 bodů
Jan Buryán – 357 bodů
Martin Opic – 283 bodů
Tomáš Kučera – 250 bodů
Marcel Pavlík – 141 bodů
Tomáš Jursa – 118 bodů
Ondřej Ficek – 91 bodů
Vladimír Mišinský – 89 bodů
Elvist Ciku – 84 bodů
Radek Slončík – 84 bodů
Josef Hoffmann – 68 bodů
Martin Suchý – 58 bodů
Jakub Kafka – 56 bodů
Hervé Tchami – 38 bodů
Marcin Pontus – 30 bodů
Vladimír Staš – 27 bodů
Tomáš Hájek – 22 bodů