FC Libhošť – Depos Horní Suchá 3:7 (2:3)

Fotbalisté místního Libhoště, který je zatím součástí Nového Jičína, ale v tomto roce se rozhodlo o jeho opětovném osamostatnění, byli v úplném závěru soutěže zesměšněni potupným výsledkem 3:7.

„Chtěli jsme napravit dojem z posledních nepřesvědčivých výsledků v jarní části a to se nám povedlo. Střeleckou smůlu jsme možná protrhli až moc,“ konstatoval trenér Patrik Goj po vysokém vítězství.

Sestavu svého týmu postavil znovu úplně jinak než posledně, neboť mu chyběli karetní hříšníci Beránek s Bebenkem, dále Kotásek, který se na utkání nedostavil (stejně jako na tréninky v průběhu týdne) a také Ladislav Nový, který po posledním utkání se Stonavou ukončil hráčskou kariéru.Sám Goj se musel postavit do brány a chytat.

Branky: 4. Indrák, 44. Hanzelka, 88. Burián – 25. a 50. Kodenko, 23. a 54. Janovský, 20. a 72. Zima, 64. Příborský. Rozhodčí: Kuběna, žluté karty: 1:0, diváci: 140.

H. Suchá: Goj – Čermák, Hánl, Jeziorski, Osika – Příborský (78. Kurzeja), Przywara, Janovský, Zima – Kociolek (55. Drobec), Kodenko (65. Frkala). Trenér: Patrik Goj.

Celý článek v Karvinském a Havířovském deníku