MFK OKD Karviná B – TJ Smilovice 3:3 (3:2)

Karvinští měli start jako z partesu a již ve 2. minutě skóroval Zoller – 1:0. Úvodní gól domácí povzbudil, pokračovali v rychlé kombinační hře na pár doteků. V 18. minutě se míč po přetaženém rohu dostal opět k Zollerovi a domácí hřál už dvoubrankový náskok.

Hosté se ale dostali nečekaně do hry, když domácí neodvrátili rohový kop tak důsledně, jak si karvinská lavička přála, prostor kolem volného Kohuta nikdo nezajišťoval a smilovický střelec trefil přesně k tyči – 2:1.

Branky: 2. a 18. Zoller, 30. Gottwald – 23. Kohut, 43. M. Topiarz, 65. Slušný. Rozhodčí: Trigas, žluté karty: 3:2, diváci: 100.

Karviná B: Hájek – Večeřa, Janík, Zielonka (70. Wojaczek), Žebrok – Koutný, Knötig, Kubiena, Zahatlan (46. Ruisl) – Gottwald, Zoller. Trenér: Marek Bielan.

Další zápas hraje Karviná B v neděli v Bystřici.